... Philips TAM3505 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, DAB+ tunerom

Philips TAM3505 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, DAB+ tunerom

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 129,00

Klasick├Ż vzh─żad. V┼íetka va┼ía hudba. Zlep┼íite zvuk vo svojom domove s t├Żmto klasick├Żm mikro syst├ęmom. Jednoducho streamujte hudbu a podcasty, prehr├ívajte CD a nala─Ćte si kri┼ít├í─żovo ─Źist├ę digit├ílne r├ídio DAB+/FM. M├┤┼żete k nemu pripoji┼ą po─Ź├şta─Źe alebo in├ę zdroje prostredn├şctvom portu USB alebo zvukov├ęho vstupu. V┼íetka va┼ía hudba Tento ┼ít├Żlov├Ż mikrosyst├ęm v├ím umo┼żn├ş streamova┼ą zoznamy skladieb cez Bluetooth, prehr├íva┼ą disky CD a po─Ź├║va┼ą r├ídio DAB+ a FM. Digit├ílny r├ídioprij├şma─Ź s 20 predvo─żbami zabez...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips TAM3505 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, DAB+ tunerom 
10 dn├ş 129,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips TAM3505 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, DAB+ tunerom - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips TAM3505 - Mikrosyst├ęm s Bluetooth, DAB+ tunerom

Klasick├Ż vzh─żad. V┼íetka va┼ía hudba.
Zlep┼íite zvuk vo svojom domove s t├Żmto klasick├Żm mikro syst├ęmom. Jednoducho streamujte hudbu a podcasty, prehr├ívajte CD a nala─Ćte si kri┼ít├í─żovo ─Źist├ę digit├ílne r├ídio DAB+/FM. M├┤┼żete k nemu pripoji┼ą po─Ź├şta─Źe alebo in├ę zdroje prostredn├şctvom portu USB alebo zvukov├ęho vstupu.
Všetka vaša hudba
Tento ┼ít├Żlov├Ż mikrosyst├ęm v├ím umo┼żn├ş streamova┼ą zoznamy skladieb cez Bluetooth, prehr├íva┼ą disky CD a po─Ź├║va┼ą r├ídio DAB+ a FM. Digit├ílny r├ídioprij├şma─Ź s 20 predvo─żbami zabezpe─Ź├ş kri┼ít├í─żovo─Źist├Ż pr├şjem a prehr├íva─Ź CD dok├í┼że na─Ź├şta┼ą MP3 CD a nahrat├ę CD.
Basov├ę reflexn├ę reproduktory
Reproduktory v policovom ┼ít├Żle v├ím poskytuj├║ zrete─żn├Ż zvuk a dobr├ę basy z 3ÔÇť basov├Żch reproduktorov a basov├Żch reflexn├Żch portov. Maxim├ílny 18 W v├Żkon prin├í┼ía slu┼ín├Ż zvuk do men┼í├şch priestorov. Ide├ílne pre dom├ícu kancel├íriu alebo sp├íl┼łu.
Klasick├Ż dizajn
Dvojt├│nov├í centr├ílna jednotka a skrinky reproduktorov pripom├şnaj├║ dizajn samostatn├Żch jednotiek hi-fi. Ovl├ída─Ź hlasitosti s text├║rou poskytuje pri ovl├ídan├ş uspokojiv├Ż anal├│gov├Ż dojem. Na prednej strane jednotky s├║ tla─Źidl├í na prehr├ívanie a v├Żber zdroja.
Digitálne ovládanie zvuku
Hip-hop alebo chor├íly, symf├│nia alebo rockov├í opera? ─îoko─żvek sa v├ím p├í─Źi, digit├ílne ovl├ídanie zvuku tohto mikro syst├ęmu v├ím umo┼żn├ş u┼żi┼ą si ju viac. Vyberte si z predvolen├Żch zvukov├Żch ┼ít├Żlov navrhnut├Żch tak, aby vo va┼íej hudbe zv├Żraznili to najlep┼íie.
Poc├ş┼ąte prav├ę ─Źaro domova vo va┼íom┬ádome
Tento mikro syst├ęm nap├íjan├Ż striedav├Żm pr├║dom vyzer├í skvele v ka┼żdej miestnosti. Dosah bezdr├┤tov├ęho rozhrania Bluetooth je 10 m a cez port USB m├┤┼żete nab├şja┼ą inteligentn├ę zariadenie. V─Ćaka ─żahko pou┼żite─żn├ęmu dia─żkov├ęmu ovl├ídaniu m├íte k─ż├║─Źov├ę funkcie syst├ęmu na dosah ruky.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy