kde nak├║pi┼ą?

od 299,00

Tento mal├Ż zvukov├Ż syst├ęm skr├Żva to najlep┼íie na poli audia, aby zast├║pil svojich v├Ą─Ź┼í├şch bra─Źekov v miestach, kde je priestor vz├ícny. Kompaktn├ę rozmery (210 mm ┼í├şrka a len 308 mm h─║bka) umo┼ż┼łuj├║ ─żahk├ę posadenie syst├ęmu na polici, v sp├ílni alebo v dom├ícej pracovni. So svoj├şm ve─żmi vkusn├Żm vzh─żadom sa ─żahko vmiesi do ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. T├íto konfigur├ícia sa dod├íva bez reproduktorov, ich v├Żber teda m├íte vo svojich ruk├ích. Denon s├ęrie M bol vyvinut├Ż tak, aby vyhovoval potreb├ím modern├Żch audio nad...

Denon RCD-M41DAB - ponuky obchodu

DENON RCD-M41DAB Black (RCDM41DABB) viac pon├║k
na sklade 299,00 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Denon RCD-M41DAB

Tento mal├Ż zvukov├Ż syst├ęm skr├Żva to najlep┼íie na poli audia, aby zast├║pil svojich v├Ą─Ź┼í├şch bra─Źekov v miestach, kde je priestor vz├ícny. Kompaktn├ę rozmery (210 mm ┼í├şrka a len 308 mm h─║bka) umo┼ż┼łuj├║ ─żahk├ę posadenie syst├ęmu na polici, v sp├ílni alebo v dom├ícej pracovni. So svoj├şm ve─żmi vkusn├Żm vzh─żadom sa ─żahko vmiesi do ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. T├íto konfigur├ícia sa dod├íva bez reproduktorov, ich v├Żber teda m├íte vo svojich ruk├ích.

Denon s├ęrie M bol vyvinut├Ż tak, aby vyhovoval potreb├ím modern├Żch audio nad┼íencov, ktor├ş chc├║ ve─żkostne mal├Ż stereo syst├ęm bez kompromisov vo zvuku. Obvody s├║ nekomplikovan├ę, sign├ílov├ę cesty kr├ítke, ─Źo minimalizuje v┼íetky ne┼żiaduce vplyvy na prenos zvuku. Zlep┼íenie pomeru sign├ílu k ┼íumu produkuje e┼íte hlad┼í├ş a dramatickej┼í├ş zvuk. ┼ápi─Źkov├Ż zvuk zaru─Źuje spracovanie zvuku pokro─Źil├Żm D/A prevodn├şkom so vzorkovacou frekvenciou 192 kHz (32bit).

V bezchybnej kvalite prehr├íte v┼íetky obvykl├ę zdroje, ako s├║ CD, FM r├ídio alebo r├ídia vysielaj├║cou cez DAB/DAB+. Po─Ź├║vajte hudobn├ę s├║bory z v├í┼ího inteligentn├ęho telef├│nu alebo tabletu. Jednoducho ho pripoj├şte cez Bluetooth, ktor├Ż sta─Ź├ş zapn├║┼ą na prednej strane prehr├íva─Źa. Zvuk je pren├í┼ían├Ż vo vysoko stabilnom podan├ş a spracovan├Ż pokro─Źil├Żm zvukov├Żm obvodom, aby bola v├Żsledn├í produkcia ├║plne ─Źist├í. Teraz u┼ż si budete m├┤c┼ą pusti┼ą ─Źoko─żvek si vyh─żad├íte na svojom telef├│ne.

Mikrosyst├ęm m├í oproti svojmu predchodcovi vo svojom arzen├íli aj 2 optick├ę vstupy, v─Ćaka ─Źomu kvality syst├ęmu vyu┼żijete aj pre zast├║penie dom├íceho kina. Pripoj├şte ploch├Ż telev├şzor, hern├║ konzolu alebo prehr├íva─Ź filmov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. U v┼íetk├Żch t├Żchto zariaden├ş sa venuje patri─Źn├í pozornos┼ą pr├íve p├┤sobiv├ęmu zvuku, ktor├ę tento mikrosyst├ęm nech├í vyznie┼ą s plnou silou. ┼ápecialitou je aj oddelen├Ż v├Żstup pre subwoofer.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Dia─żkov├ę ovl├ídanie├üno
Prehrávanie MP3Áno
CD mechanikaÁno
DisplejÁno
Automatick├ę ladenie├üno
Po─Źet diskov v meni─Źi1
 
Zvuk
V├Żkon60 W
 
Vstupy a v├Żstupy
Line-in vstupÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka11.5 cm
┼á├şrka21 cm
H─║bka31 cm
Hmotnos┼ą4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Hi-Fi syst├ęmy