kde nak├║pi┼ą?

od 113,90

Je to prv├Ż gramofon na svete, ktor├Ż bezdr├ítovo prepoj├şte priamo s Bluetooth reproduktorom. Proces sp├írovania s reproduktorom je v─Ćaka p├írovaciemu tla─Źidlu r├Żchly a jednoduch├Ż. Ot├í─Źanie zais┼ąuje reme┼ł s tich├Żm chodom a pr├ştomn├í je funkcia pre automatick├ę zastavenie na konci dosky (Auto-stop). S troma prednastaven├Żmi r├Żchlos┼ąami ot├í─Źania je zaru─Źen├í kompatibilita s 33 1/3, 45 a 78 RPM doskami. M├┤┼żete teda zachr├íni┼ą aj krehk├ę ┼íelakov├ę dosky na 78 ot├í─Źok, nutn├ę je v┼íak prik├║pi┼ą ┼ípeci├ílnu ihlu. Nahr...

ION Air LP - ponuka obchodu

ION Air LP Wood (812715018771) 
na sklade 113,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu ION Air LP

Je to prv├Ż gramofon na svete, ktor├Ż bezdr├ítovo prepoj├şte priamo s Bluetooth reproduktorom. Proces sp├írovania s reproduktorom je v─Ćaka p├írovaciemu tla─Źidlu r├Żchly a jednoduch├Ż.

Ot├í─Źanie zais┼ąuje reme┼ł s tich├Żm chodom a pr├ştomn├í je funkcia pre automatick├ę zastavenie na konci dosky (Auto-stop). S troma prednastaven├Żmi r├Żchlos┼ąami ot├í─Źania je zaru─Źen├í kompatibilita s 33 1/3, 45 a 78 RPM doskami. M├┤┼żete teda zachr├íni┼ą aj krehk├ę ┼íelakov├ę dosky na 78 ot├í─Źok, nutn├ę je v┼íak prik├║pi┼ą ┼ípeci├ílnu ihlu. Nahr├ívky si pomocou intern├ęho audio rozhrania a prilo┼żen├ęho softv├ęru EZ Vinyl/Tape Converter m├┤┼żete previes┼ą do digit├ílneho form├ítu. Syst├ęm spolupracuje s platformou PC i Mac.

Priv├ítne po─Ź├║vanie umo┼żn├ş 3,5 mm v├Żstup pre sl├║chadl├í. Cez ┼ítandardn├ę RCA v├Żstupy pripoj├şte dom├íce kino. Vyu┼żite─żnos┼ą pr├şstroja zvy┼íuje vstupn├Ż konektor Aux. M├┤┼żete n├şm privies┼ą a digitalizova┼ą ak├Żko─żvek stereo sign├íl napr├şklad z kazetov├Żch prehr├íva─Źov. S├║─Źas┼ąou produktu je aj skl├ípac├ş kryt proti prachu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Gramof├│n
R├Żchlos┼ą prehr├ívania33, 45, 78
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
Audio vstupÁno
Audio v├Żstup├üno
V├Żstup na sl├║chadl├í├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka11.4 cm
┼á├şrka40.6 cm
H─║bka35.6 cm
Hmotnos┼ą3 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Gramof├│ny