kde nakúpiť?

od 38,90

Dodajte vašim vlasom objem a lesk. Veľké vlny a nadýchané vlasy už nie sú záležitosťou len plesovej sezóny, ale môžete si ich v priebehu niekoľkých málo minút vytvoriť aj sami pred odchodom do práce alebo do školy. Spoločnosť Rowenta vám ponúka vysoko kvalitný kulmofén v elegantnom čiernom prevedení, ktorý je výbornou voľbou pre pokročilý styling vašich vlasov. Kadere dokáže udržať v tvare, ktorý požadujete, bez toho aby ich pritom akokoľvek poničil či vysušil. Teplovzdušná kefa ponúka tri nad...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Kulma Rowenta FOR ELITE CF7812F0 čierna/ružová 
na sklade 38,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Rowenta CF7812F0 - ponuka obchodu

Parametre produktu Rowenta CF7812F0

Dodajte vašim vlasom objem a lesk. Veľké vlny a nadýchané vlasy už nie sú záležitosťou len plesovej sezóny, ale môžete si ich v priebehu niekoľkých málo minút vytvoriť aj sami pred odchodom do práce alebo do školy.

Spoločnosť Rowenta vám ponúka vysoko kvalitný kulmofén v elegantnom čiernom prevedení, ktorý je výbornou voľbou pre pokročilý styling vašich vlasov. Kadere dokáže udržať v tvare, ktorý požadujete, bez toho aby ich pritom akokoľvek poničil či vysušil.

Teplovzdušná kefa ponúka tri nadstavce, ktoré môžete voliť podľa potreby. Nechýba plochá kefa na dôkladné vysušenie, dodanie lesku a zachovanie objemu. Špeciálny nadstavec „koncentrát“ vlasy pricvakne k sebe a zabezpečí, že následná vlna bude držať pri sebe. V neposlednom rade nechýba ani klasická štetinová kefa, ktorá vlasom dodá jemnosť, pružnosť a objem.

Výhodou výrobku je plne otočný kábel, ktorý sa pretáča o 360°. To je pri tvorbe vĺn veľmi žiadaný prvok, ktorý výrazne uľahčí a zrýchli vašu prácu.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Počet nadstavcov3
Závesné okoÁno
 
Funkcie
Studený vzduchÁno
 
Výkon
Príkon1200 W
Počet rýchlostí2
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Fény a kulmy