Philips StyleCare BHH822/00

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 43,81

T├íto multifunk─Źn├í kulma a jej 11 univerz├ílnych vlasov├Żch doplnkov v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą viac ako 15 r├┤znych ┼ít├Żlov. Vybra┼ą si m├┤┼żete z 2 nastaven├ş teploty a va┼íe vlasy bude chr├íni┼ą ┼ípeci├ílny keramick├Ż povrch. Pr├şstroj je pripraven├Ż na pou┼żitie za 45 sek├║nd a na optim├ílne zahriatie v├ís upozorn├ş LED kontrolka. Balenie obsahuje sprievodcu a s├║pravu na vytvorenie viac ako 15 ├║─Źesov: 2 elastick├ę p├ísy, 4 mal├ę l├ítkov├ę gumi─Źky, sponku a 4 sponky, hrebe┼ł a 2 ┼ípir├ílov├ę ┼ítipce, na┼ąahovacie oko, ┼ítipce a hr...

Philips StyleCare BHH822/00 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips StyleCare BHH822/00

T├íto multifunk─Źn├í kulma a jej 11 univerz├ílnych vlasov├Żch doplnkov v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą viac ako 15 r├┤znych ┼ít├Żlov. Vybra┼ą si m├┤┼żete z 2 nastaven├ş teploty a va┼íe vlasy bude chr├íni┼ą ┼ípeci├ílny keramick├Ż povrch. Pr├şstroj je pripraven├Ż na pou┼żitie za 45 sek├║nd a na optim├ílne zahriatie v├ís upozorn├ş LED kontrolka.

Balenie obsahuje sprievodcu a s├║pravu na vytvorenie viac ako 15 ├║─Źesov: 2 elastick├ę p├ísy, 4 mal├ę l├ítkov├ę gumi─Źky, sponku a 4 sponky, hrebe┼ł a 2 ┼ípir├ílov├ę ┼ítipce, na┼ąahovacie oko, ┼ítipce a hrebienok do vlasov.

Ochrann├í keramick├í vrstva zais┼ąuje rovnomern├║ distrib├║ciu tepla a men┼íie po┼íkodenie leskl├Żch a jemn├Żch vlasov. Vybra┼ą si navy┼íe m├┤┼żete z 2 nastaven├ş teploty ÔÇô od 160 ┬░C do 210 ┬░C.

Inteligentn├í kulma je vybaven├í funkciou automatick├ęho vypnutia. Pr├şstroj sa automaticky vypne po 60 min├║tach.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Po─Źet nadstavcov15
Z├ívesn├ę oko├üno
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto F├ęny a kulmy