kde nak├║pi┼ą?

od 47,60

Jedn├í sa o teplovzdu┼ín├║ kulmu, ktor├í vynik├í najm├Ą svojim vysok├Żm v├Żkonom, bohat├║ sadou pr├şslu┼íenstva, ktor├í v├Żrazne roz┼íiruje mo┼żnosti kulmy a cel├Żm radom praktick├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím u─żah─Źia jej ovl├ídanie. V─Ćaka maxim├ílnemu pr├şkonu 1 200 W sa kulma u┼ż behom nieko─żk├Żch m├ílo desiatok sek├║nd zahreje na potrebn├║ teplotu a vy tak nebudete musie┼ą zbyto─Źne pr├şli┼í ─Źaka┼ą. M├íte na v├Żber hne─Ć z 3 ├║rovn├ş teploty, ktor├║ tak m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vami po┼żadovan├ęmu ├║─Źesu. Kulma sa m├┤┼że pochv├íli┼ą funkciou fix├í...

V├Żber overen├Żch obchodov

svetkadernictva.sk
Teplovzdu┼ín├í kefa BaByliss AS121E - 1200 W + DAR─îEK ZADARMO 
na sklade 47,60 €
doprava od 3,90 €

Ceny dopravy v svetkadernictva.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4,3 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 5,5 €
Do e-shopu

BaByliss AS121E - ponuka obchodu

Parametre produktu BaByliss AS121E

Jedn├í sa o teplovzdu┼ín├║ kulmu, ktor├í vynik├í najm├Ą svojim vysok├Żm v├Żkonom, bohat├║ sadou pr├şslu┼íenstva, ktor├í v├Żrazne roz┼íiruje mo┼żnosti kulmy a cel├Żm radom praktick├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím u─żah─Źia jej ovl├ídanie.

V─Ćaka maxim├ílnemu pr├şkonu 1 200 W sa kulma u┼ż behom nieko─żk├Żch m├ílo desiatok sek├║nd zahreje na potrebn├║ teplotu a vy tak nebudete musie┼ą zbyto─Źne pr├şli┼í ─Źaka┼ą. M├íte na v├Żber hne─Ć z 3 ├║rovn├ş teploty, ktor├║ tak m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą vami po┼żadovan├ęmu ├║─Źesu. Kulma sa m├┤┼że pochv├íli┼ą funkciou fix├ície chladn├ęho vzduchu a ioniz├íciou, ktor├í zbav├ş va┼íe vlasy statick├ęho n├íboja a zaist├ş skvel├Ż lesk. S├║─Źas┼ąou balenia je aj sada 3 v├Żmenn├Żch kief s priemerom 20, 25 a 38 mm.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Po─Źet nadstavcov4
 
Funkcie
IonizátorÁno
Studen├Ż vzduch├üno
 
V├Żkon
Pr├şkon1200 W
Po─Źet r├Żchlost├ş3
Po─Źet tepl├┤t3
 
Rozmery
V├Ż┼íka8 cm
┼á├şrka35.8 cm
H─║bka8 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto F├ęny a kulmy