Bburago Street Fire Downhill

Bburago Street Fire Downhill

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 23,99

Odporúčaný vek: 3 + • Popis: rojposchodová garáž s mnohými farebnými doplnkami, mechanickým výťahom, čerpacou stanicou a autoumyvárne je snom každého malého vodiča! Vďaka obsiahnuté dvojicu autíčok v mierke 1:43 môžeš pozvať svojho kamaráta a užiť si veľa zábavy pri prvých pokusoch o parkovaní. Garáž vyrobenú z atraktívne prefarbených plastových dielikov možno ľahko zložiť a rozložiť. Potom už stačí len zapojiť vlastnú fantáziu a začať zažívať nekonečnú zábavu a dobrodružstvo. Vytiahni ...

Výber overených obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bburago Bburago 1:43 Street Fire Downhill Garage - Garáž 
na sklade 23,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobný odber zadarmo
Balíkomat 3.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 4.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Zásielková služba (nad 30 kg) vrátane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bburago Street Fire Downhill - ponuka obchodu

Parametre produktu Bburago Street Fire Downhill

Odporúčaný vek: 3 + • Popis: rojposchodová garáž s mnohými farebnými doplnkami, mechanickým výťahom, čerpacou stanicou a autoumyvárne je snom každého malého vodiča! Vďaka obsiahnuté dvojicu autíčok v mierke 1:43 môžeš pozvať svojho kamaráta a užiť si veľa zábavy pri prvých pokusoch o parkovaní. Garáž vyrobenú z atraktívne prefarbených plastových dielikov možno ľahko zložiť a rozložiť. Potom už stačí len zapojiť vlastnú fantáziu a začať zažívať nekonečnú zábavu a dobrodružstvo. Vytiahni autíčko výťahom do ľubovoľného poschodia, spusť ho po zvažujúcej sa ceste vedúcej z každého poschodia garáže a nakoniec Prejdi autoumyvárne!
Garáž vyrobenú z atraktívne prefarbených plastových dielikov možno ľahko zložiť a rozložiť. Potom už stačí len zapojiť vlastnú fantáziu a začať zažívať nekonečnú zábavu a dobrodružstvo.
Rozmer zostavené garáže je 88 x 51 x 61 cm • Zameranie: Kreativita, Interaktivita • Pohlavie: Chlapec

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Dráhy