kde nak├║pi┼ą?

od 456,90

Elegantn├í a inteligentn├í monoklimatick├í chladni─Źka zna─Źky Whirlpool, ktor├í okrem in├ęho disponuje funkciou 6. zmysel Fresh Control. T├íto funkcia akt├şvne kontroluje vn├║torn├║ vlhkos┼ą, a t├Żm uchov├í potraviny ─Źerstv├ę a┼ż ┼ítyrikr├ít dlh┼íie. Z├írove┼ł je chladni─Źka zaraden├í do ├║spornej energetickej triedy A++. Za zmienku stoj├ş aj mo┼żnos┼ą prisp├┤sobenia smeru otv├írania dver├ş. Jednoducho si ich m├┤┼żete nastavi┼ą tak, ako v├ím to bude osobne vyhovova┼ą. Chladni─Źka disponuje ├║ctyhodn├Żm ├║lo┼żn├Żm priestorom s ve─żkos┼ą...

Whirpool SW8 AM2C XR - ponuka obchodu

WHIRLPOOL SW8 AM2C XR (SW8AM2CXR) 
na sklade 456,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Whirpool SW8 AM2C XR

Elegantn├í a inteligentn├í monoklimatick├í chladni─Źka zna─Źky Whirlpool, ktor├í okrem in├ęho disponuje funkciou 6. zmysel Fresh Control. T├íto funkcia akt├şvne kontroluje vn├║torn├║ vlhkos┼ą, a t├Żm uchov├í potraviny ─Źerstv├ę a┼ż ┼ítyrikr├ít dlh┼íie. Z├írove┼ł je chladni─Źka zaraden├í do ├║spornej energetickej triedy A++. Za zmienku stoj├ş aj mo┼żnos┼ą prisp├┤sobenia smeru otv├írania dver├ş. Jednoducho si ich m├┤┼żete nastavi┼ą tak, ako v├ím to bude osobne vyhovova┼ą.

Chladni─Źka disponuje ├║ctyhodn├Żm ├║lo┼żn├Żm priestorom s ve─żkos┼ąou 363 litrov, piatimi sklenen├Żmi poli─Źkami a samozrejme poli─Źkami na f─ża┼íe. To v├ím umo┼żn├ş ulo┼żi┼ą dostatok potrav├şn. O staros┼ą menej budete ma┼ą aj v─Ćaka automatick├ęmu odmrazovaniu. Chladni─Źka sa toti┼ż dok├í┼że odmrazi┼ą sama, a to v pravideln├Żch intervaloch. Po─Źas rozmrazovania sa na zadnej stene chladni─Źky vytvor├ş rozpusten├í n├ímraza. Voda z nej potom ste─Źie do misky a tam sa odpar├ş.

V─Ćaka technol├│gii Supercool bud├║ va┼íe potraviny okam┼żite a v┼żdy perfektne chladn├ę hne─Ć po vlo┼żen├ş do chladni─Źky. Ventil├ítor sa postar├í o rovnomern├║ teplotu v celom priestore. Z├írove┼ł v─Ćaka antibakteri├ílnemu filtru bude prostredie v┼żdy ─Źist├ę. U┼ż ┼żiadne bakt├ęrie a prach, ale len ─Źist├Ż vzduch. Filter je nutn├ę ka┼żd├Żch 6 mesiacov vymeni┼ą. Na to v├ís upozorn├ş ve─żk├Ż a preh─żadn├Ż LCD displej. Tak┼że nemus├şte ma┼ą na pam├Ąti, kedy ste naposledy filter menili.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą38 dB
Objem chladni─Źky363 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky4
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Super chladenieÁno
Antibakteriálna ochranaÁno
VentilátorÁno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem363 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka187.5 cm
┼á├şrka59.5 cm
H─║bka63 cm
Hmotnos┼ą62 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky