... Whirlpool WQ9I MO1L - Americk├í chladni─Źka

Whirlpool WQ9I MO1L - Americk├í chladni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1 899,00

Vo─żne stojaca 4-dverov├í chladni─Źka typu side-by-side┬áWQ9I MO1L┬áv nerezovom vyhotoven├ş s obrovskou kapacitou a bezn├ímrazovou technol├│giou z dizajnov├ęho radu┬áW Collection. Vyu┼żite─żn├Ż objem chladni─Źky v energetickej triede┬áA+┬áje rozdelen├Ż na 338 l pre chladni─Źku a 216 l pre mrazni─Źku. -Technol├│gia 6. ZMYSEL┬áFresh/Freeze Lock - neust├íla kontrola teploty a vlhkosti. Udr┼żiava potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę-Triple NoFrostÔäó┬á- pokro─Źil├Ż bezn├ímrazov├Ż syst├ęm, samostatn├ę chladenie / mrazenie pre ka┼żd├Ż priestor-Ko...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Whirlpool WQ9I MO1L - Americk├í chladni─Źka 
10 dn├ş 1 899,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Whirlpool WQ9I MO1L - Americk├í chladni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Whirlpool WQ9I MO1L - Americk├í chladni─Źka

Vo─żne stojaca 4-dverov├í chladni─Źka typu side-by-side┬áWQ9I MO1L┬áv nerezovom vyhotoven├ş s obrovskou kapacitou a bezn├ímrazovou technol├│giou z dizajnov├ęho radu┬áW Collection. Vyu┼żite─żn├Ż objem chladni─Źky v energetickej triede┬áA+┬áje rozdelen├Ż na 338 l pre chladni─Źku a 216 l pre mrazni─Źku.
-Technol├│gia 6. ZMYSEL┬áFresh/Freeze Lock - neust├íla kontrola teploty a vlhkosti. Udr┼żiava potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę-Triple NoFrostÔäó┬á- pokro─Źil├Ż bezn├ímrazov├Ż syst├ęm, samostatn├ę chladenie / mrazenie pre ka┼żd├Ż priestor-Konvertibiln├Ż priestor┬ápravej ─Źasti mrazni─Źky umo┼ż┼łuje nastavi┼ą teplotu pre 6 ─Źinnosti:┬á +10┬░C┬á- chladenie a skladovanie v├şna┬á +4┬░C┬á- skladovanie zeleniny┬á 0┬░C┬á- skladovanie ─Źerstv├ęho m├Ąsa a r├Żb┬á -7┬░C┬á- kr├ítkodob├ę skladovanie zamrazen├Żch potrav├şn┬á -12┬░C┬á- skladovanie zmrzliny a mrazen├Żch dezertov┬á -18/22┬░C┬á- dlhdob├ę skladovanie mrazen├Żch potrav├şn / r├Żchlozmrazovanie ─Źerstv├Żch potrav├şn-Kompaktn├Ż v├Żrobn├şk ─żadu┬áje umiestnen├Ż do dver├ş a nezaber├í priestor v chladni─Źke-Jednoduch├ę prestavenie v├Ż┼íky poli─Źiek pomocou┬áoto─Źn├Żch dr┼żiakov-Panoramatick├ę osvetlenie┬áLED p├ísikmi-WiFi┬ápripojenie┬ápre ovl├ídanie spotrebi─Źa na dia─żku-─îierno-biely displej┬ápre jednoduch├ę ovl├ídanie funkci├ş je umiestnen├Ż nad d├ívkova─Źom ─żadu a chladenej vody.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky