kde nak├║pi┼ą?

od 399,01

Kombinovan├í chladni─Źka Whirlpool sa stane stredobodom va┼íej kuchyne. Prepracovan├Ż antikorov├Ż dizajn v kombin├ícii so 6. zmyslom, Supercool chladen├şm a ─Ćal┼í├şmi pokro─Źil├Żmi funkciami, prines├║ do va┼íej kuchyne ide├ílne miesto na skladovanie v┼íetk├Żch dobr├┤t. Chladni─Źka sp─║┼ła po┼żiadavky energetickej triedy A++. To znamen├í n├şzku spotrebu energie aj pri ve─żkom ├║lo┼żnom priestore, ktor├Ż v─Ćaka v├Ż┼íke 188 cm chladni─Źka pon├║ka. Usporiadanie potrav├şn uchov├ívan├Żch ─Źi u┼ż v chladiacej alebo mraziacej ─Źasti zais┼ąuj...

Whirlpool BLF 8122OX - ponuka obchodu

Parametre produktu Whirlpool BLF 8122OX

Kombinovan├í chladni─Źka Whirlpool sa stane stredobodom va┼íej kuchyne. Prepracovan├Ż antikorov├Ż dizajn v kombin├ícii so 6. zmyslom, Supercool chladen├şm a ─Ćal┼í├şmi pokro─Źil├Żmi funkciami, prines├║ do va┼íej kuchyne ide├ílne miesto na skladovanie v┼íetk├Żch dobr├┤t. Chladni─Źka sp─║┼ła po┼żiadavky energetickej triedy A++. To znamen├í n├şzku spotrebu energie aj pri ve─żkom ├║lo┼żnom priestore, ktor├Ż v─Ćaka v├Ż┼íke 188 cm chladni─Źka pon├║ka. Usporiadanie potrav├şn uchov├ívan├Żch ─Źi u┼ż v chladiacej alebo mraziacej ─Źasti zais┼ąuj├║ 4 poli─Źky, resp. 3 z├ísuvky. Uchov├ívajte va┼íe potraviny v┼żdy ─Źerstv├ę a v t├Żch najlep┼í├şch podmienkach v─Ćaka technol├│gii 6. zmyslu.

Chladni─Źka je vybaven├í tzv. 6. zmyslom. To je technol├│gia, ktor├í monitoruje inform├ície o teplote vn├║tri chladni─Źky a na z├íklade t├Żchto inform├íci├ş sa sna┼ż├ş zachova┼ą optim├ílne podmienky na usklad┼łovanie potrav├şn. V─Ćaka sofistikovanej kon┼ítrukcii je navy┼íe hlu─Źnos┼ą zariadenia iba 38 dB, ─Źo zais┼ąuje neru┼íen├Ż ┼żivot vo va┼íej dom├ícnosti. Integrovan├Ż ventil├ítor pom├íha udr┼żiava┼ą ide├ílne prostredie na skladovanie potrav├şn. Z├írove┼ł spolu s antibakteri├ílnym filtrom zabra┼łuje mno┼żeniu bakt├ęri├ş v chladni─Źke. Cirkul├ícia vzduchu zachyt├íva ne┼żiaduce bakt├ęrie vo filtri, ktor├Ż je nutn├ę raz za 6 mesiacov vymeni┼ą. Upozornenie na v├Żmenu filtra, spolu s ─Ćal┼í├şmi inform├íciami, n├íjdete na ovl├ídacom LCD displeji.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą38 dB
Akumula─Źn├í doba24 h
Objem chladni─Źky228 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky4
Super chladenieÁno
Antibakteriálna ochranaÁno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon5 kg/24h
Objem mrazni─Źky111 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky3
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem339 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka188.5 cm
┼á├şrka59.5 cm
H─║bka65.5 cm
Hmotnos┼ą63 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky