kde nak├║pi┼ą?

od 528,90

coolEfficiency kombin├ícia chladni─Źka/mrazni─Źka v obzvl├í┼í┼ą efekt├şvnej energetickej triede A+++, s lowFrost a s priehradkou hyperFresh ÔŚä0┬░CÔľ║ pre a┼ż 2x dlh┼íie ─Źerstv├ę ryby a m├Ąso.V priehradke hyperFresh ÔŚä0┬░CÔľ║ je o 2-3┬░C chladnej┼íie ako v ostatnom priestore chladni─Źky a v─Ćaka tomu uchov├í m├Ąso a ryby a┼ż 2x dlh┼íie ─Źerstv├ę.Minim├ílna tvorba ─żadu a r├Żchlej┼íie odmrazovanie v─Ćaka lowFrost.LED osvetlenie: rovnomern├ę a neoslniv├ę nasvietenie chladiaceho priestoru, po─Źas celej ┼żivotnosti spotrebi─Źa.Ve─ża miesta...

Siemens KG39EVW4A - ponuka obchodu

SIEMENS KG39EVW4A 
na sklade 528,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Siemens KG39EVW4A

coolEfficiency kombin├ícia chladni─Źka/mrazni─Źka v obzvl├í┼í┼ą efekt├şvnej energetickej triede A+++, s lowFrost a s priehradkou hyperFresh ÔŚä0┬░CÔľ║ pre a┼ż 2x dlh┼íie ─Źerstv├ę ryby a m├Ąso.V priehradke hyperFresh ÔŚä0┬░CÔľ║ je o 2-3┬░C chladnej┼íie ako v ostatnom priestore chladni─Źky a v─Ćaka tomu uchov├í m├Ąso a ryby a┼ż 2x dlh┼íie ─Źerstv├ę.Minim├ílna tvorba ─żadu a r├Żchlej┼íie odmrazovanie v─Ćaka lowFrost.LED osvetlenie: rovnomern├ę a neoslniv├ę nasvietenie chladiaceho priestoru, po─Źas celej ┼żivotnosti spotrebi─Źa.Ve─ża miesta pon├║ka bigBox pre optim├ílne uskladnenie ve─żk├Żch kusov potrav├şn, na zamrazenie a uskladnenie.Senzory automaticky zabra┼łuj├║ preru┼íenie procesu mrazenia pri pridan├ş men┼íieho mno┼żstva nov├Żch potrav├şn.
 
 
Garantujeme, ┼że potraviny zostan├║ dlh┼íie ─Źerstv├ę: technol├│gia freshSense. Meniaca sa vonkaj┼íia teplota a ─Źast├ę otv├íranie dver├ş na chladni─Źke, m├í za n├ísledok ve─żk├ę teplotn├ę v├Żkyvy vo vn├║tri spotrebi─Źa. Pomocou nieko─żk├Żch inteligentn├Żch senzorov dok├í┼że chladni─Źka s technol├│giou freshSense zaregistrova┼ą ka┼żd├║ zmenu vn├║tornej alebo vonkaj┼íej teploty a zareagova┼ą, aby sa kl├şma v chladni─Źke nezmenila.Zrete─żne r├Żchlej┼íie a pohodlnej┼íie rozmrazovanie: technol├│gia lowFrost. Pokia─ż sa tvor├ş n├ímraza, zvy┼íuje sa tak spotreba energie: v─Ćaka inovat├şvnej technol├│gii lowFrost a nov├ęmu umiestneniu v├Żrobn├şku chladu, ktor├Ż zabudovan├Ż po obvode mraziaceho priestoru, je tvorba ─żadu zrete─żne men┼íia a rovnomern├í. Odmrazovanie je tak na prv├Ż poh─żad r├Żchlej┼íie a pohodlnej┼íie ako pri konven─Źn├Żch syst├ęmoch.
 
Prin├í┼ía viac svetla: LED osvetlenie. Nove LED osvetlenie s dlhou ┼żivotnos┼ąou je integrovan├ę do bo─Źn├Żch stien alebo stropu spotrebi─Źa. Toto elegantn├ę umiestnenie zaru─Źuje dokonal├ę a rovnomern├ę osvetlenie cel├ęho vn├║torn├ęho priestoru a pritom v├ís neosl┼łuje.Jednoducho sa ─Źistia a s├║ bezpe─Źn├ę: odkladacie plochy z bezpe─Źnostn├ęho skla. V┼íetky odkladacie plochy z bezpe─Źnostn├ęho skla s├║ extra siln├ę a jednoducho sa udr┼żuj├║. Ak sa ─Źoko─żvek prevr├íti alebo rozleje, zne─Źistenie sa na nich zadr┼ż├ş a nedostane sa do zbytku chladni─Źky.Stabiln├í teplota vo vn├║tri chladni─Źky: superChladenie Pomocou tla─Źidla superChladenie sa teplota v chladiacom priestore zn├ş┼żi na cca 2┬░C. Pr├íve vlo┼żen├ę potraviny sa r├Żchlej┼íie zachladia a z├írove┼ł sa zabr├íni tomu, aby sa teplota vo vn├║tri nadmerne zv├Ż┼íila a sk├┤r ulo┼żen├ę potraviny sa tak zahriali.Ide├ílny nielen pre ve─żk├ę mrazen├ę potraviny: bigBox. Jah┼łacie stehno, nieko─żko krab├şc pizze alebo vysok├í mraziaca d├│za na ─Źu─Źoriedky - pre obzvl├í┼í┼ą ve─żk├ę a neskladn├ę potraviny potrebujete ve─żk├Ż mraziaci priestor. Priehradka bigBox v├ím pon├║ka ve─ża miesta pre optim├ílne uskladnenie.Stabiln├ę a bezpe─Źn├ę uskladnenie flia┼í: bottleRack - dr┼żiak na f─ża┼íe Odn├şmate─żn├Ż dr┼żiak na f─ża┼íe z nehrdzavej├║cej ocele v├ím umo┼żn├ş stabiln├ę uskladnenie nielen mal├Żch flia┼í, ale aj ve─żk├Żch PET flia┼í ─Źi plechoviek, bez padania a rolovania.Dr┼żiak na f─ża┼íe bottleRack pon├║ka bezpe─Źn├ę uskladnenie v┼íetk├Żch typov flia┼í.Dr┼żiak na f─ża┼íe bottleRack v├ím umo┼ż┼łuje uskladni┼ą nielen v├şnov├ę f─ża┼íe, ale aj PET f─ża┼íe a plechovky, bezpe─Źne a flexibilne v priestore chladni─Źky. Dr┼żiak m├┤┼żete v chladni─Źke umiestni┼ą kdeko─żvek budete chcie┼ą.funkcia holidayFunkcia holiday aktivuje vysoko ├║sporn├Ż re┼żim v chladiacom priestore pre v┼íetky pr├şpady, ke─Ć ste pre─Ź mimo domov a nie je potrebn├ę chladi┼ą.Skvel├ę uskladnenie: integrovan├Ż z├ísobn├şk na plodiny.Samostatn├Ż, jednoducho pr├şstupn├Ż z├ísobn├şk ur─Źen├Ż pre ─Źerstv├ę ovocie a zeleninu, ktor├Ż je s oh─żadom na ├║sporu miesta upevnen├Ż pod sklenenou odkladacou plochou.**** mraziaci priestor**** mraziaci priestor - ide├ílne podmienky pre mrazen├ę potraviny pri teplote -18┬░C a ni┼ż┼íej.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky