kde nakúpiť?

od 729,04

Táto chladnička s mrazničkou triedy Orava RGO-525 MX má objem 527 litrov a v chladničke sa nachádzajú poličky z tvrdeného skla. Tie si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb vďaka drážkam po stranách a nastaviteľným nožičkám. Poličky sú navyše navrhnuté tak, aby bola celá šírka a hĺbka chladiaceho priestoru využitá na maximum. V mraziacom boxe sú 3 priestranné priehradky. Mraznička sa nachádza v spodnej časti, má objem 183 litrov a za 24 hodín dokáže zamraziť až 10 kg čerstvých potravín. Chlad...

Orava RGO-525 MX - ponuka obchodu

Parametre produktu Orava RGO-525 MX

Táto chladnička s mrazničkou triedy Orava RGO-525 MX má objem 527 litrov a v chladničke sa nachádzajú poličky z tvrdeného skla. Tie si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb vďaka drážkam po stranách a nastaviteľným nožičkám. Poličky sú navyše navrhnuté tak, aby bola celá šírka a hĺbka chladiaceho priestoru využitá na maximum. V mraziacom boxe sú 3 priestranné priehradky.

Mraznička sa nachádza v spodnej časti, má objem 183 litrov a za 24 hodín dokáže zamraziť až 10 kg čerstvých potravín. Chladnička má objem 344 litrov a samozrejmosťou v nej sú poličky z tvrdeného skla a ďalšie zásuvky a poličky. V mraziacom boxe sú 3 priestranné priehradky. V chladničke si ľahko nastavíte teplotu pomocou integrovaného jednoduchého dotykového ovládania s digitálnym dispejom nachádzajúcom sa na dvierkach. Chladnička s mrazničkou má hlučnosť 43 dB a patrí do energetickej triedy A+.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Chladnička
Hlučnosť43 dB
Objem chladničky344 l
Počet políc chladničky4
 
Mraznička
MrazničkaÁno
Mraziaci výkon10 kg/24h
Objem mrazničky183 l
Počet priehradiek mrazničky4
 
Vlastnosti
Celkový objem527 l
DisplejÁno
 
Rozmery
Výška178.8 cm
Šírka89.5 cm
Hĺbka74.5 cm
Hmotnosť39 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky