... Mora VCN 1821 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

Mora VCN 1821 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 569,00

VSTAVAN├ü CHLADNI─îKA VCN 1821 Vstavan├í chladni─Źka Mora VCN 1821 s elektronick├Żm ovl├ídan├şm pote┼í├ş energeticky ├║sporn├║ triedou A++, bezn├ímrazovou technol├│giou NoFrost s 2 nez├ívisl├Żmi okruhmi a LED osvetlen├şm. Chladiace priestory sa automaticky odmrazuj├║ a v─Ćaka novej technol├│gii odmrazovania IceLimit sa zn├ş┼żi tvorba ─żadu a nie je tak potreba ┼żiadneho manu├ílneho odmrazovanie mrazni─Źky. Chladni─Źka je vybaven├í dr├┤ten├Żm ro┼ítom na f─ża┼íe, ┼ítyrmi policami, policami vo dver├ích a miskou na vaj├ş─Źka. S├║─Źas┼ąou...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Mora VCN 1821 - Vstavan├í kombinovan├í chladni─Źka 
10 dn├ş 569,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Mora VCN 1821 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky - ponuka obchodu

Parametre produktu Mora VCN 1821 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

VSTAVANÁ CHLADNIČKA VCN 1821
Vstavan├í chladni─Źka Mora VCN 1821 s elektronick├Żm ovl├ídan├şm pote┼í├ş energeticky ├║sporn├║ triedou A++, bezn├ímrazovou technol├│giou NoFrost s 2 nez├ívisl├Żmi okruhmi a LED osvetlen├şm. Chladiace priestory sa automaticky odmrazuj├║ a v─Ćaka novej technol├│gii odmrazovania IceLimit sa zn├ş┼żi tvorba ─żadu a nie je tak potreba ┼żiadneho manu├ílneho odmrazovanie mrazni─Źky. Chladni─Źka je vybaven├í dr├┤ten├Żm ro┼ítom na f─ża┼íe, ┼ítyrmi policami, policami vo dver├ích a miskou na vaj├ş─Źka. S├║─Źas┼ąou chladni─Źky je aj mrazni─Źka s 3 z├ísuvkami: horn├í z├ísuvka sl├║┼żi pre r├Żchle zamrazenie, stredn├í pre be┼żn├ę potraviny a do dolnej ve─żkej z├ísuvky MaxiBox o objeme 38 l je mo┼żn├ę vlo┼żi┼ą ve─żk├ę potraviny, ako napr. Hus. Pokia─ż d├┤jde k n├íhlemu v├Żpadku pr├║du, chladni─Źka dok├í┼że udr┼ża┼ą nastaven├║ teplotu a┼ż 16 hod├şn a t├Żm udr┼ż├ş potraviny v perfektnom stave. Praktick├í je aj mo┼żnos┼ą jednoduchej obojstrann├ę z├ímeny z├ívesov dver├ş chladni─Źky, aby sa otv├íranie flexibilne prisp├┤sobilo priestoru a umiestnenie chladni─Źky v kuchynskej linke.
Energetická trieda A++
A┼ż o 45% ni┼ż┼íia spotreba energie v porovnan├ş s energetickou triedou AZna─Źka MORA ve─żmi d├┤sledne db├í na ┼żivotn├ę prostredie. Preto sa sna┼ż├ş, aby chladni─Źky boli ─Źo najefekt├şvnej┼íie a pre v├ís v┼żdy maxim├ílne ├║sporn├ę.
─Żav├Ż a prav├Ż z├íves dver├ş
Jednoduch├í z├ímena z├ívesov dver├şChladni─Źky MORA umo┼ż┼łuj├║ ─żahk├║ obojstrannou z├ímenu z├ívesov dver├ş. Tak sa otv├íranie prisp├┤sob├ş po┼żiadavk├ím va┼íej kuchyne.
MaxiBox
Priestor pre ve─żk├ę a menej skladn├ę potraviny v mrazni─ŹkePre extra ve─żk├ę potraviny, ktor├ę id├║ len ┼ąa┼żko v mrazni─Źke umiestni┼ą je pripraven├í ve─żk├í z├ísuvka MaxiBox.
VitaBox
Optim├ílne podmienky pre ovocie a zeleninuV─Ćaka tejto z├ísuvke v chladni─Źke n├íjdete ide├ílnej priestor zais┼ąuj├║ca optim├ílne podmienky pre ukladanie ovocia a zeleniny tak, aby zostali svie┼żi, pln├ę vitam├şnov a ┼żiv├şn.
Sklenen├ę v├Żsuvn├ę police
Sklenen├ę v├Żsuvn├ę police s nosnos┼ąou 20 kg pre maxim├ílny komfortV┼íetky chladni─Źky MORA maj├║ ┼ípeci├ílne sklenen├ę hygienick├ę police. Zaru─Źuj├║ ve─żmi ─żahk├ę ─Źistenie bez po┼íkriabaniu a nosnos┼ą viac ako 20 kg.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky