kde nak├║pi┼ą?

od 1 397,90

┼ápi─Źkov├í vo─żne stojaca chladni─Źka Miele poskytuje ve─żk├Ż objem a vysok├Ż komfort uskladnenia potrav├şn. Spotrebi─Ź vynik├í kr├ísnym dizajnom a kr├ísne sa tak bude vyn├şma┼ą v akejko─żvek modernej dom├ícnosti. Aj napriek svojej ve─żkosti patr├ş v─Ćaka svojej spotrebe do ├║spornej energetickej triedy A+++ a je teda z├írukou minim├ílnych prev├ídzkov├Żch n├íkladov. M├íte spojen├║ ob├Żva─Źka s kuchy┼łou? Nevad├ş. Ve─żmi n├şzka hlu─Źnos┼ą nepresahuj├║ca hodnotu 38 dB zaru─Źuje, ┼że v├ís nebude v├┤bec ru┼íi┼ą ani v pokojn├Żch ve─Źern├Żch ho...

Miele KFN 29233 D WS - ponuka obchodu

MIELE KFN 29233 D ws (38292335EU1) 
na sklade 1 397,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred zadarmo
Slovenská pošta vrátane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Miele KFN 29233 D WS

┼ápi─Źkov├í vo─żne stojaca chladni─Źka Miele poskytuje ve─żk├Ż objem a vysok├Ż komfort uskladnenia potrav├şn. Spotrebi─Ź vynik├í kr├ísnym dizajnom a kr├ísne sa tak bude vyn├şma┼ą v akejko─żvek modernej dom├ícnosti. Aj napriek svojej ve─żkosti patr├ş v─Ćaka svojej spotrebe do ├║spornej energetickej triedy A+++ a je teda z├írukou minim├ílnych prev├ídzkov├Żch n├íkladov. M├íte spojen├║ ob├Żva─Źka s kuchy┼łou? Nevad├ş. Ve─żmi n├şzka hlu─Źnos┼ą nepresahuj├║ca hodnotu 38 dB zaru─Źuje, ┼że v├ís nebude v├┤bec ru┼íi┼ą ani v pokojn├Żch ve─Źern├Żch hodin├ích.

V prvom rade treba spomen├║┼ą efekt├şvne rozdelenie celkov├ęho priestoru. Chladiacu ─Źas┼ą s objemom 260 l rozde─żuj├║ 3 sklenen├ę police, kompaktn├í priehradka, ro┼ít a ve─żk├Ż transparentn├Ż box pre ovocie ─Źi zeleninu s funkciou DailyFresh. Na dver├ích je dostatok priestoru pre vysok├ę f─ża┼íe a nech├Żba ani priehradka pre drobn├ę potraviny. Iste ocen├şte ich jednoduch├║ obsluhu a ─Źistenie. Tieto priehradky ComfortClean m├┤┼żete ─żahko a bez n├ímahy um├Żva┼ą v um├Żva─Źke.

Ne┼íetrilo sa ani na mraziacej ─Źasti, ktor├í sa chv├íli objemom 101 l. Je rozdelen├í tromi boxami, ktor├ę ale m├┤┼żete v─Ćaka koncepcii priestoru VarioRoom flexibilne zv├Ą─Ź┼íova┼ą. Z├ísuvky jednoducho vyberiete a hne─Ć m├íte 2├Ś v├Ą─Ź┼í├ş ├║lo┼żn├Ż priestor pre objemn├ę potraviny. Kapacita mrazenia je 16 kg/24 hod├şn a v pr├şpade v├Żpadku pr├║du je doba skladovania a┼ż 24 hod├şn.

Technol├│gia DynaCool m├í na starosti perfektn├ę skladovanie nielen potrav├şn, ale aj v├şn. Okrem teploty udr┼żuje tie┼ż optim├ílnu vlhkos┼ą vzduchu. Z├ísluhou tejto jedine─Źnej technol├│gie m├┤┼że vzduch rovnomerne cirkulova┼ą a v─Ćaka integrovan├ęmu ventil├ítoru optim├ílne rozde─żuje teplotu a vlhkos┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Energetick├ę ├║daje
Spotreba el. energie0.474 kWh/24h
 
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą38 dB
Akumula─Źn├í doba24 h
Objem chladni─Źky260 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky5
Varovn├Ż sign├íl chladni─Źky├üno
Super chladenieÁno
VentilátorÁno
Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm├üno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon16 kg/24h
Objem mrazni─Źky101 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky3
Super mrazenieÁno
Varovn├Ż sign├íl mrazni─Źky├üno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem361 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
Oddelen├ę regul├ície├üno
DisplejÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka201 cm
┼á├şrka60 cm
H─║bka68.5 cm
Hmotnos┼ą94.3 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky