kde nak├║pi┼ą?

od 739,00

Chladiaca ─Źas┼ą pon├║ka vn├║torn├Ż objem a┼ż 224 litrov, ─Źo ocenia aj ka┼żd├í v├Ą─Ź┼íia dom├ícnos┼ą. V┼íetky potraviny pohodlne zorganizujete do ┼íiestich pol├şc z kvalitn├ęho tvrden├ęho skla s plastov├Żm r├ímom, z toho p├Ą┼ą pol├şc je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Żch a jedna je delite─żn├í. Vyu┼żi┼ą mo┼żno tie┼ż jednu priestrann├║ z├ísuvku z transparentn├ęho plastu, ktor├í je ┼ípeci├ílne ur─Źen├í pre chladenie ovocia a zeleniny. Samozrejmos┼ąou je d├┤myseln├Ż syst├ęm ┼ítyroch dvern├Żch poli─Źiek. Chladiaca ─Źas┼ą je vybaven├í energeticky ┼íetrn├Żm LED...

Liebherr ICS 3204 - ponuka obchodu

Parametre produktu Liebherr ICS 3204

Chladiaca ─Źas┼ą pon├║ka vn├║torn├Ż objem a┼ż 224 litrov, ─Źo ocenia aj ka┼żd├í v├Ą─Ź┼íia dom├ícnos┼ą. V┼íetky potraviny pohodlne zorganizujete do ┼íiestich pol├şc z kvalitn├ęho tvrden├ęho skla s plastov├Żm r├ímom, z toho p├Ą┼ą pol├şc je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Żch a jedna je delite─żn├í. Vyu┼żi┼ą mo┼żno tie┼ż jednu priestrann├║ z├ísuvku z transparentn├ęho plastu, ktor├í je ┼ípeci├ílne ur─Źen├í pre chladenie ovocia a zeleniny. Samozrejmos┼ąou je d├┤myseln├Ż syst├ęm ┼ítyroch dvern├Żch poli─Źiek. Chladiaca ─Źas┼ą je vybaven├í energeticky ┼íetrn├Żm LED osvetlen├şm, v─Ćaka ktor├ęmu z I┼íka dokonal├Ż prehled o v┼íetk├Żch potravin├ích.

Mrazni─Źka m├í objem 57 litrov a na ulo┼żenie potrav├şn pon├║ka dve priestrann├ę priehradky z priehledn├ęho materi├ílu. V─Ćaka technol├│gii VarioSpace m├┤┼żu by┼ą ┼íupl├şky aj sklenen├ę medzipodl├í┼żky ─żubovo─żne vyberan├ę.Tak. Vznikne tak ove─ża viac priestoru pre uskladnenie v├Ą─Ź┼í├şch potrav├şn. Inovat├şvny syst├ęm FrostSafe navy┼íe zabezpe─Źuje, ┼że na seba z├ísuvky tesne nadv├Ązuj├║, ─Ź├şm zabra┼łuj├║ ├║niku chladu po─Źas doby, ke─Ć s├║ dvierka mrazni─Źky otvoren├ę. Jednou z prednost├ş je aj m├║dra technol├│gia SmartFrost, ktor├í v├Żrazne eliminuje tvorbu n├ímrazy a ledu na potravin├ích aj hladk├Żch sten├ích spotrebi─Źa. Mrazni─Źku tak nemus├şte pr├şli┼í ─Źasto rozmrazova┼ą. Hladk├ę steny sa navy┼íe ve─żmi ─żahko udr┼żuj├║ a ─Źistia. V─Ćaka technol├│gii DuoCooling m├┤┼żete samostatne ovl├ída┼ą mraziacu aj chladiacu ─Źas┼ą.

Chladni─Źka je ─Ćalej vybaven├í prehledn├Żm MagicEye s LCD displejom a digit├ílnym ukazovate─żom, ktor├Ż v├ís prehledne informuje o teplote chladiacej aj mraziacej ─Źasti. Chladiaca ─Źas┼ą sa navy┼íe automaticky rozmrazuje. S├║─Źas┼ąou spotrebi─Źe s├║ dve nastavite─żn├ę no┼żi─Źky aj zadn├ę transportn├ę kolieska. Chladni─Źka je vyveden├í v elegantnom bielom preveden├ş a pon├║ka ergonomicky tvarovan├ę madlo pre jednoduch├ę otv├íranie dvierok. Pote┼í├ş v├ís aj ve─żmi n├şzka hlu─Źnos┼ą spotrebi─Źa.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Chladni─Źka
Hlu─Źnos┼ą38 dB
Akumula─Źn├í doba24 h
Objem chladni─Źky224 l
Po─Źet pol├şc chladni─Źky6
VentilátorÁno
 
Mrazni─Źka
Mrazni─Źka├üno
Mraziaci v├Żkon10 kg/24h
Objem mrazni─Źky57 l
Po─Źet priehradiek mrazni─Źky2
Super mrazenieÁno
 
Vlastnosti
Celkov├Ż objem281 l
Po─Źet kompresorov1
Zamenite─żn├ę otv├íranie├üno
Oddelen├ę regul├ície├üno
DisplejÁno
 
Rozmery
V├Ż┼íka178.8 cm
┼á├şrka56 cm
H─║bka55 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky