kde nak├║pi┼ą?

od 1 928,90

InstaView Door-in-DoorÔäóDvierka InstaView Door-in-DoorÔäó maj├║ elegantn├Ż panel zo zrkadlov├ęho skla, ktor├Ż sa po dvoch r├Żchlych poklepaniach rozsvieti. V─Ćaka tomu je vidie┼ą dovn├║tra, bez toho aby bolo nutn├ę otv├íra┼ą dvierka, ─Źo zni┼żuje straty chladn├ęho vzduchu a pom├íh├í udr┼żiava┼ą potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę. ednoduch├Ż pr├şstup k va┼íim potravin├ímInovativne prieh─żadn├ę okno vo dvierkach InstaView Door-in-DoorÔäó umo┼ż┼łuje vidie┼ą dovn├║tra chladni─Źky len s dvomi poklepaniami, a to bez otvorenia dvierok.Va┼íe ob─ż├║b...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG GSX960MTAZ nerez - Americk├í chladni─Źka 
na sklade 1 928,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG GSX960MTAZ nerez - ponuka obchodu

Parametre produktu LG GSX960MTAZ nerez

InstaView Door-in-DoorÔäóDvierka InstaView Door-in-DoorÔäó maj├║ elegantn├Ż panel zo zrkadlov├ęho skla, ktor├Ż sa po dvoch r├Żchlych poklepaniach rozsvieti. V─Ćaka tomu je vidie┼ą dovn├║tra, bez toho aby bolo nutn├ę otv├íra┼ą dvierka, ─Źo zni┼żuje straty chladn├ęho vzduchu a pom├íh├í udr┼żiava┼ą potraviny dlh┼íie ─Źerstv├ę.
ednoduch├Ż pr├şstup k va┼íim potravin├ímInovativne prieh─żadn├ę okno vo dvierkach InstaView Door-in-DoorÔäó umo┼ż┼łuje vidie┼ą dovn├║tra chladni─Źky len s dvomi poklepaniami, a to bez otvorenia dvierok.Va┼íe ob─ż├║ben├ę potraviny jednoducho n├íjdete a ─żahko sa k n├şm dostanete! A┼ż o 41 menej str├ít chladn├ęho vzduchuChladni─Źka LG InstaView Door-in-DoorÔäó umo┼ż┼łuje nahliadnu┼ą dovn├║tra bez potreby otv├íra┼ą dvere, ─Źo zabra┼łuje ├║niku studen├ęho vzduchu. Nazrite dovn├║tra a majte v┼íetko pod kontrolou!
* Zalo┼żen├ę na testovan├ş modelov SX5534WB, GR-S632GLRC a LFX3194ST/02 spolo─Źnos┼ąou Intertek, pod─ża internej testovacej met├│dy spolo─Źnosti LG, ktor├í meria procentu├ílne zn├ş┼żenie v├Żmeny vzduchu pri otvoren├ş dvierok Door-in-DoorÔäó oproti otvoren├ş cel├Żch dver├ş chladni─Źky na dobu 10 sek├║nd. V├Żsledky sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą
Najnov┼íia gener├ícia chladni─Źiek Door-in-DoorÔäóV├Żvoj dvierok Door-in-DoorÔäó pokra─Źuje modelom InstaView Door-in-DoorÔäó. Dvierka InstaView Door-in-DoorÔäó umo┼ż┼łuj├║ nahliadnu┼ą dovn├║tra, bez toho aby ste ich museli otv├íra┼ą. Teraz sta─Ź├ş dvakr├ít zaklepa┼ą na sklo pre osvetlenie vn├║traj┼íku a nedoch├ídza tak k strat├ím chladn├ęho vzduchu.
lnohodnotn├Ż dr┼żiak na v├şnoU┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Ż dr┼żiak na v├şno do ktro├ęho sa zmestia a┼ż 4 f─ża┼íe v├şna a uchov├í ich v optim├ílnej teplote.
├Ü┼żitkov├í z├ísuvkaOptim├ílny priestor a spr├ívna teplota pre mal├ę polo┼żky, ako s├║ m├Ąsov├ę delikatesy a syry.
FRESHBalancerÔäóFRESHBalancerÔäó udr┼żiava va┼íe ovocie a zeleninu v optim├ílnom stave v─Ćaka jednoduch├ęmu nastaveniu vhodnej vlhkosti.
Moist Balance CrisperÔäóMoist Balance CrisperÔäó je inovat├şvny mrie┼żkovan├Ż kryt z├ísuvky, ktor├Ż zachov├íva vlhkos┼ą na optim├ílnej ├║rovni.
Smart ThinQÔäóV─Ćaka aplik├ícii LG Smart ThinQÔäó m├┤┼żete ovl├ída┼ą chladni─Źku a prev├ídza┼ą jej diagnostiku pomocou smartphonu, aj ke─Ć nie ste doma. Jedin├Żm dotykom na smartphone m├┤┼żete jednoducho nastavi┼ą teplotu chladni─Źky, ovl├ída┼ą funkciu expresn├ęho mrazenia a vykona┼ą diagnostiku chladni─Źky.
├ÜSPORA ENERGIE v─Ćaka line├írnemu kompresoruV─Ćaka revolu─Źn├ęmu invertorov├ęmu line├írnemu kompresoru LG chladni─Źky u┼íetria a┼ż 32% energie, maj├║ dlh├║ ┼żivotnos┼ą a optim├ílnu kontrolu teploty, aby potraviny vydr┼żali dlh┼íie ─Źerstv├ę.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky