... Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 253190030 ─Źerven├í

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 253190030 ─Źerven├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 699,00

Nenechajte sa zmias┼ą Modern├Ż stroj v kab├íte nestarn├║cej klasiky zn├ímej z kuchyne na┼íich babi─Źiek ÔÇô retro dizajn chladni─Źky ETA253190030 v┼íak o jej funkci├ích vypoved├í iba pram├ílo. Na rozdiel od star┼í├şch chladni─Źiek uchov├í ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn s n├şzkymi n├íkladmi na energiu a hrdo sa rad├ş do energetickej triedy A++. Robi┼ą kompromisy medzi v├Żkonom a dizajnom tak nie je potrebn├ę. Kr├ísna navonok aj vo vn├║tri Retro dizajn chladni─Źky ETA 253190030 s v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Żmi no┼żi─Źkami vo va┼íej kuchyni ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA Storio retro 253190030 ─Źerven├í 
na sklade 699,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 253190030 ─Źerven├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 253190030 ─Źerven├í

Nenechajte sa zmias┼ą
Modern├Ż stroj v kab├íte nestarn├║cej klasiky zn├ímej z kuchyne na┼íich babi─Źiek ÔÇô retro dizajn chladni─Źky ETA253190030 v┼íak o jej funkci├ích vypoved├í iba pram├ílo. Na rozdiel od star┼í├şch chladni─Źiek uchov├í ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn s n├şzkymi n├íkladmi na energiu a hrdo sa rad├ş do energetickej triedy A++. Robi┼ą kompromisy medzi v├Żkonom a dizajnom tak nie je potrebn├ę.

Krásna navonok aj vo vnútri
Retro dizajn chladni─Źky ETA 253190030 s v├Ż┼íkovo nastavite─żn├Żmi no┼żi─Źkami vo va┼íej kuchyni nesporne za┼żiari. ─îo si v┼íak budeme hovori┼ą ÔÇô u chladni─Źky je nie menej d├┤le┼żit├ę aj to, ─Źo sa skr├Żva vo vn├║tri. Po otvoren├ş dver├ş v├ís uv├şta v├Żkonn├ę LED osvetlenie, ktor├ę rovnako ako transparentn├ę z├ísuvky a sklenen├ę police u─żah─Ź├ş orient├íciu v ulo┼żen├Żch potravin├ích. Samozrejmos┼ąou je priestrann├Ż box na ovocie a zeleninu v spodnej ─Źasti, ktor├Ż m├┤┼żete ─żubovo─żne roz─Źleni┼ą vyberate─żnou priehradkou.

Nekontrolovate─żne sa kot├║─żaj├║cim f─ża┼íiam v├şna, miner├ílke ─Źi mlieku zabr├ínia ┼ípeci├ílne prisp├┤soben├ę police na f─ża┼íe. Katastrofy sa nemus├şte ob├íva┼ą ani v pr├şpade v├Żpadku pr├║du ÔÇô chladni─Źka udr┼ż├ş po┼żadovan├║ teplotu potrav├şn a┼ż 21 hod├şn aj bez pr├şsunu elektriny.

Aj ├║─Źet za elektrinu, ako by sa vr├ítil v ─Źase
Okrem ├║sporn├Żch LED svetiel, ktor├ę neprodukuj├║ ne┼żiad├║ce teplo, sa kombinovan├í chladni─Źka ETA 253190030 p├Ż┼íi energetickou triedou A++. Jej spotreba, a t├Żm p├ídom aj n├íklady na jej prev├ídzku s├║ preto pri spr├ívnej ├║dr┼żbe ve─żmi n├şzke. V pr├şpade opotrebenia je mo┼żn├ę tie┼ż ─żahko vymeni┼ą tesnenie dver├ş.

Pr├ęmiov├Ż servis ETA
Nov├Ż majite─ż tejto chladni─Źky z├şska bal├ş─Źek pr├ęmiov├Żch slu┼żieb, v─Ćaka ktor├ęmu sa m├┤┼że na svoj nov├Ż spotrebi─Ź 100% spo─żahn├║┼ą a starosti necha┼ą na in├Żch. Pr├ęmiov├Ż servis zah┼Ľ┼ła Pred─║┼żen├║ z├íruku 5 rokov na kompresor, zr├Żchlen├Ż servis, ktor├Ż garantuje nad┼ítandardne r├Żchly servisn├Ż z├ísah maxim├ílne do 2 pracovn├Żch dn├ş od nahl├ísenia reklam├ície na z├íkazn├şcku linku. T├í je k dispoz├şcii 7 dn├ş v t├Ż┼żdni nielen na hl├ísenie reklam├íci├ş, ale tie┼ż poskytne technick├║ podporu.

(*) Podmienky slu┼żby Pred─║┼żenej z├íruky s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zr├Żchlen├ęho servisu s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/servis/

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky