... Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235590000 biela

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235590000 biela

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 348,90

KOMBINOVAN├ü CHLADNI─îKA ETA235590000 Elegantn├í kombinovan├í chladni─Źka ETA 2355 v bielom dizajne bude ozdobou ka┼żdej modernej kuchyne. Je vybaven├í pokro─Źilou bezn├ímrazovou technol├│giou NO FROST ADAPT+, ktor├í pomocou 5 senzorov monitoruje chod chladni─Źky a jej prev├ídzku optimalizuje tak, aby zabr├ínila nam┼Ľzaniu stien u potrav├şn a z├írove┼ł maxim├ílne pred─║┼żila ich ─Źerstvos┼ą. Aktu├ílnu teplotu m├┤┼żete sledova┼ą na dotykovom LED displeji. Displej tie┼ż umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą prev├ídzku chladni─Źky aj mrazni─Źky zvl...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235590000 biela 
na sklade 348,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235590000 biela - ponuka obchodu

Parametre produktu Kombin├ícia chladni─Źky s mrazni─Źkou ETA 235590000 biela

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA235590000
Elegantn├í kombinovan├í chladni─Źka ETA 2355 v bielom dizajne bude ozdobou ka┼żdej modernej kuchyne. Je vybaven├í pokro─Źilou bezn├ímrazovou technol├│giou NO FROST ADAPT+, ktor├í pomocou 5 senzorov monitoruje chod chladni─Źky a jej prev├ídzku optimalizuje tak, aby zabr├ínila nam┼Ľzaniu stien u potrav├şn a z├írove┼ł maxim├ílne pred─║┼żila ich ─Źerstvos┼ą. Aktu├ílnu teplotu m├┤┼żete sledova┼ą na dotykovom LED displeji. Displej tie┼ż umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą prev├ídzku chladni─Źky aj mrazni─Źky zvl├í┼í┼ą a voli┼ą z prednastaven├Żch prev├ídzkov├Żch re┼żimov.
Dokonal├ę uchovanie potrav├şn zais┼ąuje MULTIFUNK─îN├ü Z├ôNA. Pomocou ovl├ída─Źa vo vn├║tri chladni─Źky si sami zvol├şte, ─Źi bude z├ísuvka plni┼ą funkciu FRESH Z├ôNY s trvalou teplotu ─żahko nad bodom mrazu (ide├ílne na uchov├ívanie m├Ąsa a r├Żb), alebo z├ísuvky na ovocie a zeleninu. Interi├ęr je osvetlen├Ż modern├Żm LED svetlom, ktor├ę nielen┼że uspor├ş energiu, ale predov┼íetk├Żm m├í v├Żborn├║ svietivos┼ą.

Technol├│gia v slu┼żb├ích ─Źerstvosti
Technol├│gia NO FROST ADAPT+ prisp├┤sob├ş na z├íklade inform├íci├ş zo zabudovan├Żch senzorov prev├ídzku spotrebi─Źa tak, aby zaistila maxim├ílnu dobu ─Źerstvosti potrav├şn a zabr├ínila teplotn├ęmu ┼íoku aj pred─Źasn├ęmu kazeniu potrav├şn. Navy┼íe u┼ż nemus├şte tr├ívi┼ą hodiny pri ru─Źnom odmrazovan├ş chladni─Źky. Rovnomern├í cirkul├ícia studen├ęho vzduchu v chladni─Źke aj mrazni─Źke zabezpe─Źuje, ┼że steny v├┤bec nenam┼Ľzaj├║. Pozit├şvne sa prejavuje tie┼ż na celkovej spotrebe a zni┼żuje hlu─Źnos┼ą spotrebi─Źa.

Chytro a ├║sporne
Chladni─Źka je vybaven├í modern├Żm LED osvetlen├şm, ktor├ę je o 90 % ├║spornej┼íie ne┼ż klasick├í ┼żiarovka, a navy┼íe sa vyzna─Źuje omnoho lep┼íou svietivos┼ąou. Behom okam┼żiku tak budete ma┼ą o obsahu chladni─Źky dokonal├Ż preh─żad. LED osvetlenie tie┼ż prispieva k st├ílosti teploty vo vn├║tri, preto┼że na rozdiel od klasickej ┼żiarovky nevytv├íra ne┼żiad├║ce teplo.

Oddelen├ę ovl├ídanie oboch ─Źast├ş umo┼ż┼łuje nez├ívisle nastavi┼ą teplotu v chladni─Źke a mrazni─Źke. Podmienky na uskladnenie potrav├şn s├║ ovl├ídan├ę elektronicky, elegantn├ę dotykov├ę ovl├ídanie s LED displejom je jednoduch├ę a intuit├şvne.

Energetick├║ ├║sporu a optimaliz├íciu v├Żkonu pre r├┤zne situ├ície pon├║kaj├║ prednastaven├ę re┼żimy, ako je ECO alebo DOVOLENKA. Re┼żim SUPER MRAZENIE ocen├şte po ve─żk├Żch n├íkupoch z├ísob do mrazni─Źky alebo pre r├Żchle zmrazenie letnej ├║rody zo z├íhradky.
Varovn├Ż sign├íl upozorn├ş na nezatvoren├ę dvere, kvalita a ─Źerstvos┼ą va┼íich potrav├şn tak nebude ohrozen├í. O svoje potraviny sa nemus├şte b├í┼ą ani v pr├şpade n├íhleho v├Żpadku pr├║du ÔÇô chladni─Źka je toti┼ż schopn├í uchova┼ą ich v plne zmrazenom stave a┼ż 20 hod├şn.

Pr├ęmiov├Ż servis ETA
Nov├Ż majite─ż tejto chladni─Źky z├şska bal├ş─Źek pr├ęmiov├Żch slu┼żieb, v─Ćaka ktor├ęmu sa m├┤┼że na svoj nov├Ż spotrebi─Ź 100% spo─żahn├║┼ą a starosti necha┼ą na in├Żch. Pr├ęmiov├Ż servis zah┼Ľ┼ła Pred─║┼żen├║ z├íruku 5 rokov na kompresor, zr├Żchlen├Ż servis, ktor├Ż garantuje nad┼ítandardne r├Żchly servisn├Ż z├ísah maxim├ílne do 2 pracovn├Żch dn├ş od nahl├ísenia reklam├ície na z├íkazn├şcku linku. T├í je k dispoz├şcii 7 dn├ş v t├Ż┼żdni nielen pre hl├ísenie reklam├íci├ş, ale tie┼ż poskytne technick├║ podporu.

(*) Podmienky slu┼żby Pred─║┼żenej z├íruky s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zr├Żchlen├ęho servisu s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/servis

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky