Chladni─Źka ETA 253390040 b├ę┼żov├í

Chladni─Źka ETA 253390040 b├ę┼żov├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 359,00

Dizajnov├í dvojdverov├í chladni─Źka ETA 253390040 je kr├ísnym pr├şkladom toho, ┼że si spolu retro dizajn a modern├ę technol├│gie perfektne rozumej├║. Aj napriek kompaktn├Żm rozmerom pon├║ka dostatok ├║┼żitkov├ęho objemu (170 l pre chladni─Źku a 45 l pre mrazni─Źku), ktor├Ż hravo vysta─Ź├ş dvoj a┼ż troj─Źlennej dom├ícnosti. Okrem jedla navy┼íe postr├í┼żi aj v├í┼í rozpo─Źet ÔÇô v─Ćaka energetickej triede A++ sa vysok├Żch ├║trat za elektrinu nemus├şte b├í┼ą. Perfektn├Ż preh─żad zaru─Źen├Ż Chladiaca ─Źas┼ą je prakticky roz─Źlenen├í sklenen├Żm...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Chladni─Źka ETA Storio retro 253390040 b├ę┼żov├í 
info v obchode 359,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Chladni─Źka ETA 253390040 b├ę┼żov├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Chladni─Źka ETA 253390040 b├ę┼żov├í

Dizajnov├í dvojdverov├í chladni─Źka ETA 253390040 je kr├ísnym pr├şkladom toho, ┼że si spolu retro dizajn a modern├ę technol├│gie perfektne rozumej├║. Aj napriek kompaktn├Żm rozmerom pon├║ka dostatok ├║┼żitkov├ęho objemu (170 l pre chladni─Źku a 45 l pre mrazni─Źku), ktor├Ż hravo vysta─Ź├ş dvoj a┼ż troj─Źlennej dom├ícnosti. Okrem jedla navy┼íe postr├í┼żi aj v├í┼í rozpo─Źet ÔÇô v─Ćaka energetickej triede A++ sa vysok├Żch ├║trat za elektrinu nemus├şte b├í┼ą.

Perfektn├Ż preh─żad zaru─Źen├Ż
Chladiaca ─Źas┼ą je prakticky roz─Źlenen├í sklenen├Żmi policami. Nech├Żbaj├║ ani transparentn├ę z├ísuvky a dverov├ę priehradky na f─ża┼íe a poh├íre. Po otvoren├ş v├ís priv├şta ├║sporn├ę LED osvetlenie, v─Ćaka ktor├ęmu ove─ża ─żah┼íie n├íjdete presne to, na ─Źo m├íte chu┼ą.

V hornej ─Źasti sa potom nach├ídza men┼íia mrazni─Źka s mraziacim v├Żkonom 2 kg potrav├şn za 24 hod├şn. Dvere oboch oddielov s├║ opatren├ę efektn├Żmi madlami, ktor├í skvele padn├║ do ruky.

Spo─żahliv├í a tich├í
Retro chladni─Źka ETA 253390040 bude va┼íu kuchy┼łu nielen zdobi┼ą, ale aj funk─Źne dop─║┼ła┼ą. Spo─żahn├║┼ą sa na ┼łu m├┤┼żete tie┼ż pri neo─Źak├ívanom v├Żpadku pr├║du ÔÇô teplotu potrav├şn zvl├ídne udr┼ża┼ą aj bez neho, a to a┼ż po dobu 24 hod├şn.
Navy┼íe je tich├í ako my┼íka ÔÇô je vybaven├í modern├Żm kompresorom, ktor├Ż zais┼ąuje stabiln├Ż chod a n├şzku hlu─Źnos┼ą, ktor├í dosahuje iba 42 dB. Jej prev├ídzka v├ís tak rozhodne ru┼íi┼ą nebude.

Pr├ęmiov├Ż servis ETA
Nov├Ż majite─ż tejto chladni─Źky z├şska bal├ş─Źek pr├ęmiov├Żch slu┼żieb, v─Ćaka ktor├ęmu sa m├┤┼że na svoj nov├Ż spotrebi─Ź 100% spo─żahn├║┼ą a starosti necha┼ą na in├Żch. Pr├ęmiov├Ż servis zah┼Ľ┼ła Pred─║┼żen├║ z├íruku 5 rokov na kompresor, zr├Żchlen├Ż servis, ktor├Ż garantuje nad┼ítandardne r├Żchly servisn├Ż z├ísah maxim├ílne do 2 pracovn├Żch dn├ş od nahl├ísenia reklam├ície na z├íkazn├şcku linku. T├í je k dispoz├şcii 7 dn├ş v t├Ż┼żdni nielen pre hl├ísenie reklam├íci├ş, ale tie┼ż poskytne technick├║ podporu.

(*) Podmienky slu┼żby Pred─║┼żenej z├íruky s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/predlzena-zaruka
(**) Podmienky Zr├Żchlen├ęho servisu s├║ ┼ípecifikovan├ę na www.eta.sk/premiovy-servis-eta/

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky