... AEG RCB632E4MX - Chladni─Źka kombinovan├í

AEG RCB632E4MX - Chladni─Źka kombinovan├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 539,00

Chladni─Źka s technol├│giou TwinTechKombinovan├í chladni─Źka┬áAEG Mastery RCB632E4MX┬áso syst├ęmom CustomFlex┬« pon├║ka jedine─Źn├Ż flexibiln├Ż skladovac├ş priestor vo dver├ích, ktor├Ż si jednoducho nastav├şte pod─ża potreby. Ka┼żd├║ jednu potravinu je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą na spr├ívne miesto. Z├ísuvky a priehradky je mo┼żn├ę jednoducho premiestni┼ą a vytvori┼ą tak optim├ílny skladovac├ş priestor pre ka┼żd├║ pr├şle┼żitos┼ą. Kombinovan├í chladni─Źka ur─Źite spln├ş potreby v├í┼íej dom├ícnosti. Pon├║ka dostato─Źn├Ż objem ako v chladiacej tak v mraz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
AEG RCB632E4MX - Chladni─Źka kombinovan├í 
na sklade 539,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

AEG RCB632E4MX - Chladni─Źka kombinovan├í - ponuka obchodu

Parametre produktu AEG RCB632E4MX - Chladni─Źka kombinovan├í

Chladni─Źka s technol├│giou TwinTechKombinovan├í chladni─Źka┬áAEG Mastery RCB632E4MX┬áso syst├ęmom CustomFlex┬« pon├║ka jedine─Źn├Ż flexibiln├Ż skladovac├ş priestor vo dver├ích, ktor├Ż si jednoducho nastav├şte pod─ża potreby. Ka┼żd├║ jednu potravinu je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą na spr├ívne miesto. Z├ísuvky a priehradky je mo┼żn├ę jednoducho premiestni┼ą a vytvori┼ą tak optim├ílny skladovac├ş priestor pre ka┼żd├║ pr├şle┼żitos┼ą. Kombinovan├í chladni─Źka ur─Źite spln├ş potreby v├í┼íej dom├ícnosti. Pon├║ka dostato─Źn├Ż objem ako v chladiacej tak v mraziacej ─Źasti. Kombinovan├í chladni─Źka je v─Ćaka svojmu efekt├şvnemu a ├║sporn├ęmu chodu zara─Ćovan├í do┬áenergetickej triedy A++.┬áChladni─Źka vytv├íra optim├ílne podmienky pre uskladnenie va┼íich potrav├şn.┬áTechnol├│gia TwinTech zaru─Źuje v chladni─Źke optim├ílnu ├║rove┼ł vlhkosti a teploty.┬áPotraviny si uchovaj├║ ─Źerstv├║ chu┼ą a ┼ítrukt├║ru omnoho dlh┼íie v─Ćaka nez├ívisl├Żm vzduchov├Żm chladiacim syst├ęmom chladni─Źky a bezn├ímrazovej mrazni─Źky.
Technol├│gia MultiFlowTechnol├│gia MultiFlow od AEG┬ázachov├í kon┼ítantn├Ż pr├║d vzuchu vo va┼íej chladni─Źke a mrazni─Źke aby bola zaru─Źen├í stabiln├í teplota v celom vn├║tornom priestore.┬áKa┼żd├í poli─Źka je vychladen├í rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba bakt├ęri├ş a z├írove┼ł si va┼íe potraviny zachovaj├║ ─Źerstvos┼ą.
Chladiaca z├│naChladiaca ─Źas┼ą s automatick├Żm odmrazovan├şm disponuje vn├║torn├Żm objemom┬á230 l┬ádisponuje 3 sklenen├Żmi policami a dverov├Żmi priehradkami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca ─Źas┼ą vybaven├í z├ísuvkou. ─Äal┼íia vys├║vacia z├ísuvka s prieh─żadnou ─Źelnou stranou 0┬░C z├│na m├í┬á 22 l, je vyroben├í z prieh─żadn├ęho plastu, uskladn├ş ─Źerstv├ę potraviny v optim├ílnych podmienkach. Uskladnen├ę ryby a m├Ąso zostan├║ v─Ćaka funkcii maxim├ílne v├Ż┼żivn├ę a ─Źerstv├ę.┬áPostrann├ę LED osvetlenie┬áje ve─żmi ├║sporn├ę a zaru─Ź├ş dokonal├Ż preh─żad o ulo┼żen├Żch potravin├ích.
Mraziaca z├│naSpodn├í ─Źas┼ą kombinovanej chladni─Źky s automatick├Żm odmrazovan├şm disponuje mraziacou z├│nou s objemom┬á94 l.┬áV├Żbavu tvoria 3 prieh─żadn├ę plastov├ę z├ísuvky. Mraziaca kapacita dosahuje┬á8 kg / 24 hod.┬áSkladovac├ş ─Źas pri v├Żpadku elektrickej energie je maxim├ílne┬á18 hod├şn.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladni─Źky