kde nak├║pi┼ą?

od 899,90

Autochladni─Źka TB100 Indel B je poh├í┼łan├í spo─żahliv├Żm kompresorom Danfoss SECOP BD50F. Objem 100 litrov nepochybne pojme v┼íetko potrebn├ę na dlh├ę cesty. Nap├íjanie mo┼żno vykona┼ą z 12/24/240 V - teda iz autoz├ísuvky. Na digit├ílnom displeji si nastav├şte teplotu v rozmedz├ş +10 ┬░ C a┼ż -18 ┬░ C, Podp├Ą┼ąovou ochranu aj dve r├Żchlosti kompresora. Vy┼í┼íia r├Żchlos┼ą je ur─Źen├í pre v├Żkonnej┼íie chladenie, ni┼ż┼íia viac ┼íetr├ş energiu. Izol├íciu boxu zais┼ąuje polyuret├ínov├í bezfre├│nov├í pena a vonkaj┼í├ş pl├í┼í┼ą tvor├ş odoln├Ż ...

Indel B TB100 12/24VDC - ponuka obchodu

INDEL B TB100 12/24VDC (TB100NM700AE) 
na sklade 899,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred zadarmo
Slovenská pošta vrátane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Indel B TB100 12/24VDC

Autochladni─Źka TB100 Indel B je poh├í┼łan├í spo─żahliv├Żm kompresorom Danfoss SECOP BD50F. Objem 100 litrov nepochybne pojme v┼íetko potrebn├ę na dlh├ę cesty. Nap├íjanie mo┼żno vykona┼ą z 12/24/240 V - teda iz autoz├ísuvky. Na digit├ílnom displeji si nastav├şte teplotu v rozmedz├ş +10 ┬░ C a┼ż -18 ┬░ C, Podp├Ą┼ąovou ochranu aj dve r├Żchlosti kompresora. Vy┼í┼íia r├Żchlos┼ą je ur─Źen├í pre v├Żkonnej┼íie chladenie, ni┼ż┼íia viac ┼íetr├ş energiu.

Izol├íciu boxu zais┼ąuje polyuret├ínov├í bezfre├│nov├í pena a vonkaj┼í├ş pl├í┼í┼ą tvor├ş odoln├Ż lakovan├Ż kov, Ktor├ęho rohy s├║ opatren├ę praktick├Żmi plastov├Żmi chr├íni─Źmi. Vo v├Żbave tohto praktick├ęho pomocn├şka nech├Żba ani vn├║torn├ę osvetlenie, Sklopn├ę oce─żov├í madl├í aj ochrana autobat├ęrie proti vybitiu. Veko je ku chladni─Źke pripevnen├ę 4 p├ínty a zatv├íranie ist├ş dva uzatv├íracie mechanizmy.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladiace boxy a autochladni─Źky