Autochladni─Źka Hyundai HYUMC08 siv├í

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 49,00

Prisp├┤sob├ş sa va┼íim potreb├ím Minichladni─Źka Hyundai MC 08 dok├í┼że vo vn├║tornom priestore o objeme 8 l udr┼żova┼ą teplotu a┼ż o 15 ┬░C ni┼ż┼íiu , ako je v okol├ş. Aj na dlh├Żch cest├ích si tak m├┤┼żete dopria┼ą perfektne vychladen├ę ob─Źerstvenie. Pokia─ż v┼íak jedlo naopak potrebujete udr┼ża┼ą tepl├ę, jednoducho ju prepnite na re┼żim ohrevu . V aute ju jednoducho pripoj├şte cez autokonektor (12 V (DC)) pomocou nap├íjacieho k├íbla dlh├ęho 2 metre. Prev├ídzka je sprev├ídzan├í svetelnou signaliz├íciou a z├írove┼ł je ve─żmi...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Autochladni─Źka Hyundai HYUMC08 siv├í 
na sklade 49,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Autochladni─Źka Hyundai HYUMC08 siv├í - ponuka obchodu

Parametre produktu Autochladni─Źka Hyundai HYUMC08 siv├í

Prisp├┤sob├ş sa va┼íim potreb├ím
Minichladni─Źka Hyundai MC 08 dok├í┼że vo vn├║tornom priestore o objeme 8 l udr┼żova┼ą teplotu a┼ż o 15 ┬░C ni┼ż┼íiu , ako je v okol├ş. Aj na dlh├Żch cest├ích si tak m├┤┼żete dopria┼ą perfektne vychladen├ę ob─Źerstvenie. Pokia─ż v┼íak jedlo naopak potrebujete udr┼ża┼ą tepl├ę, jednoducho ju prepnite na re┼żim ohrevu .

V aute ju jednoducho pripoj├şte cez autokonektor (12 V (DC)) pomocou nap├íjacieho k├íbla dlh├ęho 2 metre. Prev├ídzka je sprev├ídzan├í svetelnou signaliz├íciou a z├írove┼ł je ve─żmi tich├í (35 dB). Ovl├ídanie je intuit├şvne a pohodln├ę, rovnako ako pren├í┼íanie, ktor├ę u─żah─Ź├ş d─║┼żkovo nastavite─żn├Ż popruh .

Ten spr├ívny par┼ą├ík na cesty
Okrem optim├ílnych podmienok pre va┼íe jedlo pon├║ka autochladni─Źka tie┼ż odkladac├ş priestor na f─ża┼íe alebo poh├íre a proti┼ímykov├║ plochu na odlo┼żenie v┼íelijak├Żch drobnost├ş. Mimo to disponuje dvoma USB portami na nap├íjanie alebo nab├şjanie mobiln├ęho telef├│nu, tabletu ─Źi navig├ície. Spo─żahlivo tak ob─Źerstv├ş v├ís aj va┼íe chytr├ę zariadenia.

Po dok├║pen├ş adapt├ęra nap├íjania (230 V) navy┼íe m├┤┼żete autochladni─Źku Hyundai MC 08 vyu┼żi┼ą napr. aj v kempe, ─Źi na chate.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Chladiace boxy a autochladni─Źky