kde nak├║pi┼ą?

od 355,90

MusicCast NP-S303 BLACK Sofistikovan├Ż a ┼ít├Żlov├Ż Pote┼íenie zo streamovania Ak chcete za─Źa┼ą pracova┼ą so sie┼ąov├Żm zvukom, ale neviete, odkia─ż chcete za─Źa┼ą, je NP-S303 navrhnut├Ż pr├íve pre v├ís. Vychutnajte si hudbu ulo┼żen├║ na va┼íom PC alebo NAS, hudbu z v├í┼ího smartphonu alebo ak├║ko─żvek in├║ streamingov├║ slu┼żbu - v┼íetko s t├Żmto jedin├Żm zariaden├şm - s ├║┼żasn├Żm zvukom z├şskan├Żm od ┼ípecializovan├ęho sie┼ąov├ęho prehr├íva─Źa. Jednoducho sa pripojte k svojmu ob─ż├║ben├ęmu zosil┼łova─Źu a vst├║pte do nov├ęho sveta z├íbav...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Sie┼ąov├Ż prehr├íva─Ź Yamaha NP-S303 ─Źierny 
na sklade 355,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Yamaha NP-S303 ─îierny - ponuka obchodu

Parametre produktu Yamaha NP-S303 ─îierny

MusicCast NP-S303 BLACK


Sofistikovan├Ż a ┼ít├Żlov├Ż
Potešenie zo streamovania
Ak chcete za─Źa┼ą pracova┼ą so sie┼ąov├Żm zvukom, ale neviete, odkia─ż chcete za─Źa┼ą, je NP-S303 navrhnut├Ż pr├íve pre v├ís. Vychutnajte si hudbu ulo┼żen├║ na va┼íom PC alebo NAS, hudbu z v├í┼ího smartphonu alebo ak├║ko─żvek in├║ streamingov├║ slu┼żbu - v┼íetko s t├Żmto jedin├Żm zariaden├şm - s ├║┼żasn├Żm zvukom z├şskan├Żm od ┼ípecializovan├ęho sie┼ąov├ęho prehr├íva─Źa. Jednoducho sa pripojte k svojmu ob─ż├║ben├ęmu zosil┼łova─Źu a vst├║pte do nov├ęho sveta z├íbavy.

N├íjdite svoje ob─ż├║ben├ę, objavte nov├ę
Model NP-S303 je kompatibiln├Ż so ┼íirokou ┼ík├ílou popul├írnych streamingov├Żch slu┼żieb, vr├ítane roz┼í├şren├ęho Spotify, najnov┼í├şch slu┼żieb Tidal a Deezer, rovnako ako Napster┬«, Qobuz, Juke a ─Ćal┼í├şch, ktor├ę v├ím umo┼żnia vychutna┼ą si v┼íetk├Żch svojich ob─ż├║ben├Żch umelcov, objavte nov├Żch a z├şskajte hudobn├Ż obsah z cel├ęho sveta.

Ovládajte prstom
Ovl├ídanie nebolo nikdy jednoduch┼íie. V┼íetko m├íte v dlani - s bezplatnou aplik├íciou MusicCast CONTROLLER m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą v┼íetky va┼íe zariadenia MusicCast, rovnako ako NP-S303.

V├Żnimo─Źn├í zvukov├í ─Źistota
┼át├şhly ve─żkos┼ąou, obrovsk├Ż kvalitou
Napriek svojmu ┼ít├şhlemu telu je NP-S303 vybaven├Ż bohatou technol├│giou vo vn├║tri, kultivovanou dlhoro─Źnou sk├║senos┼ąou s v├Żvojom Hi-Fi od spolo─Źnosti Yamaha. Vych├ídzaj├║c z d├┤sledne vybran├Żch ─Źast├ş s vysokou kvalitou zvuku bola minimalizovan├í dr├íha sign├ílu, anal├│gov├ę a digit├ílne obvody dostali ├║plne samostatn├ę bloky a gener├ícia hluku bola d├┤kladne potla─Źen├í.

Za┼żite vysok├ę rozl├ş┼íenie
Model NP-S303 podporuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu zvukov├Żch form├ítov vo vysokom rozl├ş┼íen├ş. Za┼żite v┼íetok v├Żkon ako nikdy predt├Żm.

Zábava bez obmedzenia
Vaša hudba - všade s vami
Spolo─Źnos┼ą MusicCast vyu┼ż├şva vysokokvalitn├║ bezdr├┤tov├║ sie┼ą na poskytovanie hudby a zvuku. M├┤┼że pren├í┼ía┼ą obsah digit├ílnej hudby z v├í┼ího smartf├│nu, po─Ź├şta─Źa alebo NAS na in├ę zariadenia MusicCast vo va┼íej dom├ícnosti. Zvukov├Ż obsah z chytr├Żch telef├│nov alebo z tabletov pripojen├Żch cez technol├│giu Bluetooth sa m├┤┼że streamova┼ą aj do zariaden├ş MusicCast vo viacer├Żch miestnostiach.

Fungujte bezdr├┤tovo
Model NP-S303 je vybaven├Ż funkciou Bluetooth┬«, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje jednoduch├ę prehr├ívanie bezdr├┤tovej hudby zo smartf├│nov a in├Żch zariaden├ş.

Prehrávajte zariadenia USB
Preto┼że zariadenie NP-S303 m├í praktick├Ż USB konektor na prednom paneli, m├┤┼żete r├Żchlo a ─żahko prehr├íva┼ą hudbu, ktor├║ ste si ulo┼żili na disk USB.

Technick├ę ┼ípecifik├ície:
Podporovan├ę form├íty:MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Rozhranie:1├Ś RCA v├Żstup1├Ś optick├Ż v├Żstup1├Ś koaxi├ílny v├ŻstupWiFi (Direct)Bluetooth (SBC/AAC)
Rozmery: 435 ├Ś 87 ├Ś 289 mm
Hmotnos┼ą: cca 2,7 kg

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto AV prij├şma─Źe