Fujifilm Instax mini LIPLAY biely

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 135,00

Nov├Ż ÔÇ×LiPlayÔÇť je hybridn├Ż fotoapar├ít pre okam┼żit├║ fotografiu, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş prezera┼ą fotografie nasn├şman├ę na zariaden├ş prostredn├şctvom LCD displeja na zadnej strane fotoapar├ítu a vybra┼ą sn├şmky, ktor├ę chcete vytla─Źi┼ą. Funkcia ÔÇ×SoundÔÇť dok├í┼że nahr├íva┼ą a┼ż desa┼ą sek├║nd zvuku. Funkcia konvertuje audio d├íta na QR k├│d a prid├íva ich na fotografiu. Zvuk je mo┼żn├ę prehra┼ą zoskenovan├şm vytla─Źen├ęho QR k├│du pomocou smartf├│nu. To v├ím umo┼żn├ş prida┼ą fotografiu spolu s popisom zobrazenej sc├ęny. Fotoapar├ít je vy...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Fujifilm mini LIPLAY biely 16631758 - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou 
na sklade 135,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Fujifilm Instax mini LIPLAY biely - ponuka obchodu

Parametre produktu Fujifilm Instax mini LIPLAY biely

Nov├Ż ÔÇ×LiPlayÔÇť je hybridn├Ż fotoapar├ít pre okam┼żit├║ fotografiu, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş prezera┼ą fotografie nasn├şman├ę na zariaden├ş prostredn├şctvom LCD displeja na zadnej strane fotoapar├ítu a vybra┼ą sn├şmky, ktor├ę chcete vytla─Źi┼ą. Funkcia ÔÇ×SoundÔÇť dok├í┼że nahr├íva┼ą a┼ż desa┼ą sek├║nd zvuku. Funkcia konvertuje audio d├íta na QR k├│d a prid├íva ich na fotografiu. Zvuk je mo┼żn├ę prehra┼ą zoskenovan├şm vytla─Źen├ęho QR k├│du pomocou smartf├│nu. To v├ím umo┼żn├ş prida┼ą fotografiu spolu s popisom zobrazenej sc├ęny. Fotoapar├ít je vybaven├Ż funkciou ÔÇ×Priama tla─ŹÔÇť, ktor├í pren├í┼ía fotografiu zhotoven├║ pomocou smartf├│nu do zariadenia LiPlay. Svoj ob─ż├║ben├Ż obr├ízok vo svojom smartf├│ne m├┤┼żete ─żahko vytla─Źi┼ą na film instax a zdie─ża┼ą ho s priate─żmi. Fotoapar├ít tie┼ż pon├║ka funkciu ÔÇ×Remote ShootingÔÇť, aby ste mohli jednoducho nasn├şma┼ą skupinov├║ fotografiu, tak┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą smartf├│n na ÔÇ×stla─ŹenieÔÇť sp├║┼íte, ke─Ć stoj├şte ─Ćalej od fotoapar├ítu.
Fotoapar├ít sa m├┤┼że pochv├íli┼ą elegantn├Żm a ┼ít├Żlov├Żm dizajnom. Je kompaktn├Ż a ─żahk├Ż na pren├í┼íanie. Tla─Źidl├í a voli─Źe pre z├íkladn├ę oper├ície, ako je sp├║┼í┼ą a funkcia ÔÇ×ZvukÔÇť, s├║ navrhnut├ę pre dokonal├║ funk─Źnos┼ą. Mimoriadna pozornos┼ą bola venovan├í zdokonaleniu text├║ry fotoapar├ítu. Fotoapar├ít sa dod├íva v troch farb├ích, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í in├ę povrchov├ę spracovanie ÔÇô ─Źi u┼ż je to reli├ęfna alebo hladk├í povrchov├í ├║prava.

Najmen┼í├ş a naj─żah┼í├ş hybridn├Ż instantn├Ż fotoapar├ít v hist├│rii s├ęrie instax
LiPlay je prenosn├Ż hybridn├Ż instantn├Ż fotoapar├ít, ktor├Ż obsahuje digit├ílne technol├│gie. Fotoapar├ít s 2,7-palcov├Żm LCD monitorom na zadnej strane umo┼ż┼łuje sn├şmanie fotografi├ş so ┼żiv├Żm n├íh─żadom a v├Żber obr├ízkov na tla─Ź. Fotoapar├ít tie┼ż pon├║ka mo┼żnos┼ą nastavenia jasu na z├íklade kompenz├ície expoz├şcie, ako aj ┼íiestich filtrov na spracovanie fotografi├ş, napr. v s├ępiovom t├│ne alebo ─Źiernobielo.

Nov├í funkcia ÔÇ×ZvukÔÇť
Funkcia nahr├ívania zvuku vo fotoapar├íte umo┼ż┼łuje nahr├íva┼ą a┼ż 10 sek├║nd zvuku. Funkcia konvertuje zvukov├ę d├íta na QR k├│d a vytla─Ź├ş ich na fotografiu. Naskenujte QR k├│d pomocou ─Ź├şta─Źky QR k├│dov na va┼íom smartf├│ne a prehrajte zvukov├║ spr├ívu. Tla─Ź fotografie so zap├şsanou spr├ívou v├ím umo┼żn├ş odovzda┼ą va┼íe pocity osobe, ktor├í fotografiu prij├şma, ─Ź├şm sa sc├ęna stane nezabudnute─żnou. Pr├şpadne fotografujte na pl├í┼żi a pripojte zvuk v─║n, ktor├Ż v├ím pripomenie fotografovan├║ situ├íciu, aby spomienka zostala ┼żiv├í.

Funkcia ÔÇ×Priama tla─ŹÔÇť sl├║┼żi na pou┼ż├şvanie fotoapar├ítu ako tla─Źiarne pre smartf├│ny
Sn├şmky ulo┼żen├ę v smartf├│ne je mo┼żn├ę prenies┼ą do fotoapar├ítu cez Bluetooth*5 a vytla─Źi┼ą. Pred prenosom m├┤┼żete obr├ízky zv├Ą─Ź┼íi┼ą alebo oto─Źi┼ą.
Funkcia ÔÇ×Remote ShootingÔÇť na sn├şmanie sn├şmok ak stoj├şte ─Ćaleko od fotoapar├ítu
T├íto funkcia v├ím umo┼ż┼łuje ÔÇ×stla─Źi┼ąÔÇť sp├║┼í┼ą pomocou smartf├│nu, ke─Ć stoj├şte ─Ćalej od fotoapar├ítu. Sn├şmky nasn├şman├ę na dia─żku mo┼żno tie┼ż vytla─Źi┼ą na mieste. T├íto funkcia je u┼żito─Źn├í najm├Ą pre skupinov├ę fotografie alebo ak chcete dosiahnu┼ą dynamick├Ż efekt fotografovan├şm z vysok├Żch alebo n├şzkych uhlov.
Široká škála rámikov a filtrov
Fotoapar├ít obsahuje desa┼ą dizajnov├Żch r├ímikov, ktor├ę je mo┼żn├ę zapn├║┼ą po─Źas alebo po odfotografovan├ş tak, aby boli za─Źlenen├ę do obr├ízka na tla─Ź. Stiahnite si do v├í┼ího smartphonu aplik├íciu ÔÇ×instax mini LiPlayÔÇť (bezplatne), aby ste si mohli vychutna┼ą 20 ─Ćal┼í├şch dizajn├ęrskych r├ím─Źekov.

┼át├Żlov├Ż dizajn tela fotoapar├ítu
Atrakt├şvny tvar tela fotoapar├ítu je doplnen├Ż o r├┤znu povrchov├║ ├║pravu pre ka┼żd├║ z troch farebn├Żch vari├íci├ş v dizajnovom pr├şstupe, ktor├Ż venuje ve─żk├║ pozornos┼ą aj v├í┼ímu hmatov├ęmu zmyslu. Verzia Stone White m├í hrub├Ż povrch podobn├Ż kame┼łu, ktor├Ż sa dosahuje ┼ípeci├ílnym postrekom. Verzia Elegant Black m├í na povrchu fotoapar├ítu v├Żrazn├║ reli├ęfnu povrchov├║ ├║pravu, zatia─ż ─Źo verzia Blush Gold osl┼łuje hladk├Żm leskl├Żm povrchom.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Anal├│gov├ę fotoapar├íty