kde nak√ļpiŇ•?

od 75,90

Nov√Ĺ instantn√Ĺ fotoapar√°t Instax mini 9. Tvar tela a jednoduch√° obsluha s√ļ identick√© s √ļspeŇ°n√Ĺm predchodcom - modelom Instax mini 8. Nov√©, vesel√© farby fotoapar√°tov dopńļŇąaj√ļ vylepŇ°enia ako zrkadielko a Ň°irokouhl√° preds√°dka na objekt√≠ve, ktor√© pom√°haj√ļ docieliŇ• kvalitnejŇ°ie fotografie selfie. Automatick√© meranie expoz√≠cie pre spr√°vne nastavenie clony ako aj reŇĺim high-key prebral so svojho predchodcu. ҆t√Ĺlov√Ĺ, kompaktn√Ĺ fotoapar√°t je v√Ĺborn√Ĺm spolońćn√≠kom na oslav√°ch, festivaloch a r√īznych poduj...

Fujifilm Instax mini 9 - ponuky obchodu

Fujifilm Instax Mini 9 rŇĮŇĺov√Ĺ (16550538) viac pon√ļk
na sklade 75,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn√Ĺ odber zadarmo
Slovensk√° poŇ°ta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk√° poŇ°ta vr√°tane dobierky 5.70 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z√°sielkov√° sluŇĺba (do 30 kg) vr√°tane dobierky 6.65 €
Kuri√©r nadrozmern√Ĺ tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri√©r nadrozmern√Ĺ tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk√° poŇ°ta doruńćenie na poŇ°tu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk√° poŇ°ta doruńćenie na poŇ°tu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Fujifilm Instax mini 9

Nov√Ĺ instantn√Ĺ fotoapar√°t Instax mini 9. Tvar tela a jednoduch√° obsluha s√ļ identick√© s √ļspeŇ°n√Ĺm predchodcom - modelom Instax mini 8.

Nov√©, vesel√© farby fotoapar√°tov dopńļŇąaj√ļ vylepŇ°enia ako zrkadielko a Ň°irokouhl√° preds√°dka na objekt√≠ve, ktor√© pom√°haj√ļ docieliŇ• kvalitnejŇ°ie fotografie selfie. Automatick√© meranie expoz√≠cie pre spr√°vne nastavenie clony ako aj reŇĺim high-key prebral so svojho predchodcu.

҆t√Ĺlov√Ĺ, kompaktn√Ĺ fotoapar√°t je v√Ĺborn√Ĺm spolońćn√≠kom na oslav√°ch, festivaloch a r√īznych podujatiach, kde jednoducho a hravo zachyt√≠ z√°bavu a radosŇ• na retro fotografi√°ch. Mini 9 prich√°dza v piatich trendov√Ĺch farb√°ch: ‚ÄúFlamingo Pink‚ÄĚ, ‚ÄúLime Green‚ÄĚ, ‚ÄúCobalt Blue‚ÄĚ, ‚ÄúSmoky White‚ÄĚ a ‚ÄúIce Blue‚ÄĚ , ktor√© oslovia mnoh√Ĺch mlad√Ĺch fotografov s citom pre neobyńćajn√Ĺ dizajn.

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Anal√≥gov√© fotoapar√°ty