... Fujifilm INSTAX MINI 40 ─Źierny + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou

Fujifilm INSTAX MINI 40 ─Źierny + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 85,00

Mini 40 prich├ídza v klasickom dizajne fotoapar├ítu, ktor├Ż nie je ovplyvnen├Ż trendmi. Jedn├í sa o nov├Ż vstupn├Ż model s├ęrie instax, ktor├Ż m├┤┼że ─żahko splyn├║┼ą s r├┤znymi m├│dnymi ┼ít├Żlmi a fotografick├Żmi situ├íciami.S├║─Źasne spolo─Źnos┼ą Fujifilm predstavuje aj nov├Ż mini-form├ítov├Ż film instax ÔÇ×CONTACT SHEETÔÇť, ktor├Ż m├í na r├ím─Źeku oran┼żov├Ż text. Dizajn simuluje kontaktn├║ fotografiu z┬áanal├│gov├ęho filmu.S├ęriu fotoapar├ítov pre okam┼żit├║ fotografiu ÔÇ×instaxÔÇť, ktor├í bola uveden├í na trh v roku 1998 a v Japonsku sa naz...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Fujifilm INSTAX MINI 40 ─Źierny - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou 
2 dni 85,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Fujifilm INSTAX MINI 40 ─Źierny + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou - ponuka obchodu

Parametre produktu Fujifilm INSTAX MINI 40 ─Źierny + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Fotoapar├ít s automatickou tla─Źou

Mini 40 prich├ídza v klasickom dizajne fotoapar├ítu, ktor├Ż nie je ovplyvnen├Ż trendmi. Jedn├í sa o nov├Ż vstupn├Ż model s├ęrie instax, ktor├Ż m├┤┼że ─żahko splyn├║┼ą s r├┤znymi m├│dnymi ┼ít├Żlmi a fotografick├Żmi situ├íciami.S├║─Źasne spolo─Źnos┼ą Fujifilm predstavuje aj nov├Ż mini-form├ítov├Ż film instax ÔÇ×CONTACT SHEETÔÇť, ktor├Ż m├í na r├ím─Źeku oran┼żov├Ż text. Dizajn simuluje kontaktn├║ fotografiu z┬áanal├│gov├ęho filmu.S├ęriu fotoapar├ítov pre okam┼żit├║ fotografiu ÔÇ×instaxÔÇť, ktor├í bola uveden├í na trh v roku 1998 a v Japonsku sa naz├Żva ÔÇ×ChekiÔÇť, teraz pou┼ż├şvaj├║ najm├Ą mlad├ş ─żudia vo viac ako 100 krajin├ích sveta, vr├ítane Eur├│py, Spojen├Żch ┼ít├ítov, ─î├şny a juhov├Żchodnej ├üzie. Objavuje ju ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş nielen pre svoju schopnos┼ą zachyti┼ą vz├ícny okamih a vytla─Źi┼ą si ho na mieste, ale aj ako nov├Ż n├ístroj komunik├ície a sebavyjadrenia, ktor├Ż vizu├ílne vyjadruje ich pocity.
Fotoapar├ít mini 40 je vybaven├Ż popul├írnou funkciou ÔÇ×Automatic ExposureÔÇť, ktor├í bola p├┤vodne predstaven├í pri modeli instax mini 11 (m├íj 2020). Fotoapar├ít automaticky optimalizuje r├Żchlos┼ą z├ívierky, v├Żkon blesku a ─Ćal┼íie nastavenia pod─ża aktu├ílnych podmienok, ─Źo u─żah─Źuje expoz├şciu. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż aktivova┼ą ÔÇ×re┼żim selfieÔÇť, ur─Źen├Ż na jednoduch├ę sn├şmanie selfie z├íberov a sn├şmanie makrosn├şmok, vytiahnut├şm predn├ęho okraja objekt├şvu fotoapar├ítu po zapnut├ş. Mini 40 je fotoapar├ít s jednoduch├Żm a klasick├Żm dizajnom, ktor├Ż zaujme. Povrch m├í pr├ęmiov├║ text├║ru, ktor├í sa pohodlne dr┼ż├ş v ruke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Anal├│gov├ę fotoapar├íty