... Garthen Záhradný párty stan klasický 3 x 3 + bočné steny

Garthen Záhradný párty stan klasický 3 x 3 + bočné steny

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 58,49

Stan je ideálny na Vašu záhradu, na rôzne oslavy a slávnosti. Ochráni Vás pred slnečným žiarením, ľahkým dažďom a bude Vaším útočiskom pred večerných chladom. Stan je kompletne uzatvárateľný 4 bočnicami. Jedna bočnica bez okien so zipsom je umiestnená vo vstupnom priestore a ďalšie tri bočnice sú vybavené oknami. Vďaka jednoduchej konštrukcii je montáž hračkou a otázkou pár minút. Stan sa upevňuje stanovými kolíkmi do zeme. Upozornenie! Pamätajte na to, že tento stan je veľmi ľahký, konštruovan...

Garthen Záhradný párty stan klasický 3 x 3 + bočné steny - ponuka obchodu

Parametre produktu Garthen Záhradný párty stan klasický 3 x 3 + bočné steny

Stan je ideálny na Vašu záhradu, na rôzne oslavy a slávnosti. Ochráni Vás pred slnečným žiarením, ľahkým dažďom a bude Vaším útočiskom pred večerných chladom. Stan je kompletne uzatvárateľný 4 bočnicami. Jedna bočnica bez okien so zipsom je umiestnená vo vstupnom priestore a ďalšie tri bočnice sú vybavené oknami. Vďaka jednoduchej konštrukcii je montáž hračkou a otázkou pár minút. Stan sa upevňuje stanovými kolíkmi do zeme.

Upozornenie! Pamätajte na to, že tento stan je veľmi ľahký, konštruovaný s nízkymi nákladmi a prvotne navrhnutý ako ochrana pred slnečným žiarením. Zložte ho pri silnejšom daždi, vetre alebo prehánkach. Iba tak budete mať dlho úžitok z Vásho stanu. Minimálne doporučujeme v tomto počasí stan zaistiť stanovými kolíkmi a ďalším ukotvením a odobrať bočné steny a strechu.

Technické údaje:

farba: biela
oceľové rúrky lakované nabielo
rozmery: cca (d) 3 m x (š) 3 m
výška na prechod: cca 1,87 m
materiál plachty: PE 110 g/m² nepremokavý
hmotnosť: cca 8,5 kg

Obsah balenia:

1 x stan v rozloženom stave
3 x bočnica s oknom
1 x bočnica bez okna so zipsom

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská