... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – oceľový 3 bočné plachty

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – oceľový 3 bočné plachty

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 329,00

Kráľovský rozmer, vhodný pre tých, ktorý potrebujú skutočne veľa priestoru. Rýchlo-rozkladacie nožnicové párty stany s rozmermi 3 x 6 metrov sú vhodné pre väčšie podujatia. Najväčší party stan v našej ponuke. Systém nožnicovej konštrukcie umožňuje veľmi rýchlu montáž či demontáž. Je to veľmi jednoduché a vo dvojici je stan postavený v priebehu pár minút, bez potreby montovania rúrok či montážneho náradia. Stan je potrebné ukotviť a pri správnom kotvení odolá vetru do 30km/1hod v nárazoch. Môž...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – oceľový 3 bočné plachty - ponuky obchodu

Párty stan 3x6m – oceľový, Zelená, 3 bočné plachty viac ponúk
info v obchode 329,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – oceľový 3 bočné plachty

Kráľovský rozmer, vhodný pre tých, ktorý potrebujú skutočne veľa priestoru. Rýchlo-rozkladacie nožnicové párty stany s rozmermi 3 x 6 metrov sú vhodné pre väčšie podujatia.

Najväčší party stan v našej ponuke. Systém nožnicovej konštrukcie umožňuje veľmi rýchlu montáž či demontáž. Je to veľmi jednoduché a vo dvojici je stan postavený v priebehu pár minút, bez potreby montovania rúrok či montážneho náradia. Stan je potrebné ukotviť a pri správnom kotvení odolá vetru do 30km/1hod v nárazoch.

Môžete ho využiť prakticky všade, pri predaji ako predajný stánok, na rozličných akciách ako dočasnú jedáleň či zastrešenie pódia. Ak sa zúčastňujete pretekov rely a máte dočasnú dielňu a strechu nad hlavou či garáž pre auto. V záhrade ho využijete ako záhradný altánok, ktorý Vás ochráni pred slnkom či dažďom. Strecha je, samozrejme, nepremokavá.

Stan je skladný a ľahko sa prepravuje. Po sklopení sedadiel ho bez väčších problémov vložíte takmer do každého auta. Stan si môžete dať aj potlačiť - stačí ak nám zašlete váš grafický návrh.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská