... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – hliníkový Bez bočných plachiet

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – hliníkový Bez bočných plachiet

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 499,00

18 metrov štvorcových veľký párty stan je nenáročný na montáž. Hliníková konštrukcia je ľahká a veľmi estetická. Strecha je samozrejme nepremokavá. Práca s rýchlo - rozkladacím stanom s rozmerom 6x3m je veľmi jednoduchá. K montáži nie je potrebné žiadne náradie ani školenie. Párty stan dokážu jednoducho roztiahnuť 2 osoby a za pár minút je plocha 18 metrov štvorcových chránená pred slnkom či dažďom. Strecha je vyrobená z nepremokavého polyesteru. Jeho nízku hmotnosť ocenia pri práci predovšetký...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – hliníkový Bez bočných plachiet - ponuky obchodu

Párty stan 3x6m – hliníkový, Zelená, Bez bočných plachiet viac ponúk
info v obchode 499,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x6 metrov – hliníkový Bez bočných plachiet

18 metrov štvorcových veľký párty stan je nenáročný na montáž. Hliníková konštrukcia je ľahká a veľmi estetická. Strecha je samozrejme nepremokavá.

Práca s rýchlo - rozkladacím stanom s rozmerom 6x3m je veľmi jednoduchá. K montáži nie je potrebné žiadne náradie ani školenie. Párty stan dokážu jednoducho roztiahnuť 2 osoby a za pár minút je plocha 18 metrov štvorcových chránená pred slnkom či dažďom. Strecha je vyrobená z nepremokavého polyesteru. Jeho nízku hmotnosť ocenia pri práci predovšetkým ženy.

Zbalený stan sa ľahko prepravuje a po sklopení zadných sedadiel sa zmestí do kufra každého auta. Hliníková konštrukcia pritom pôsobí dostatočne reprezentatívne pre akúkoľvek významnú akciu.

Pripravujete párty, svadby, oslavy a firemné akcie pre väčší počet ľudí? Nie je problém! S rýchlo - rozkla­dacími nožnicovými stanmi s hliníkovou konštrukciou s rozmermi 3×6 m schováte pod strechu množstvo ľudí, materiálu alebo jedla.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská