... Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 3x6 metrov ÔÇô hlin├şkov├Ż 4 bo─Źn├ę plachty

Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 3x6 metrov ÔÇô hlin├şkov├Ż 4 bo─Źn├ę plachty

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 589,00

18 metrov ┼ítvorcov├Żch ve─żk├Ż p├írty stan je nen├íro─Źn├Ż na mont├í┼ż. Hlin├şkov├í kon┼ítrukcia je ─żahk├í a ve─żmi estetick├í. Strecha je samozrejme nepremokav├í. Pr├íca s r├Żchlo - rozkladac├şm stanom s rozmerom 6x3m je ve─żmi jednoduch├í. K mont├í┼żi nie je potrebn├ę ┼żiadne n├íradie ani ┼íkolenie. P├írty stan dok├í┼żu jednoducho roztiahnu┼ą 2 osoby a za p├ír min├║t je plocha 18 metrov ┼ítvorcov├Żch chr├ínen├í pred slnkom ─Źi da┼ż─Ćom. Strecha je vyroben├í z nepremokav├ęho polyesteru. Jeho n├şzku hmotnos┼ą ocenia pri pr├íci predov┼íetk├Ż...

Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 3x6 metrov ÔÇô hlin├şkov├Ż 4 bo─Źn├ę plachty - ponuky obchodu

P├írty stan 3x6m ÔÇô hlin├şkov├Ż, Zelen├í, 4 bo─Źn├ę plachty viac pon├║k
info v obchode 589,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 3x6 metrov ÔÇô hlin├şkov├Ż 4 bo─Źn├ę plachty

18 metrov ┼ítvorcov├Żch ve─żk├Ż p├írty stan je nen├íro─Źn├Ż na mont├í┼ż. Hlin├şkov├í kon┼ítrukcia je ─żahk├í a ve─żmi estetick├í. Strecha je samozrejme nepremokav├í.

Pr├íca s r├Żchlo - rozkladac├şm stanom s rozmerom 6x3m je ve─żmi jednoduch├í. K mont├í┼żi nie je potrebn├ę ┼żiadne n├íradie ani ┼íkolenie. P├írty stan dok├í┼żu jednoducho roztiahnu┼ą 2 osoby a za p├ír min├║t je plocha 18 metrov ┼ítvorcov├Żch chr├ínen├í pred slnkom ─Źi da┼ż─Ćom. Strecha je vyroben├í z nepremokav├ęho polyesteru. Jeho n├şzku hmotnos┼ą ocenia pri pr├íci predov┼íetk├Żm ┼żeny.

Zbalen├Ż stan sa ─żahko prepravuje a po sklopen├ş zadn├Żch sedadiel sa zmest├ş do kufra ka┼żd├ęho auta. Hlin├şkov├í kon┼ítrukcia pritom p├┤sob├ş dostato─Źne reprezentat├şvne pre ak├║ko─żvek v├Żznamn├║ akciu.

Pripravujete p├írty, svadby, oslavy a firemn├ę akcie pre v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet ─żud├ş? Nie je probl├ęm! S r├Żchlo - rozkla┬şdac├şmi no┼żnicov├Żmi stanmi s hlin├şkovou kon┼ítrukciou s rozmermi 3├Ś6 m schov├íte pod strechu mno┼żstvo ─żud├ş, materi├ílu alebo jedla.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Alt├íny a detsk├ę ihrisk├í