... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x4,5 metra – oceľový Bez bočných plachiet

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x4,5 metra – oceľový Bez bočných plachiet

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 224,00

Viac priestoru, viac možností. 13,5 metrov štvorcových priestoru, kdekoľvek potrebujete. Rýchla montáž či demontáž. Stačia 3 minúty a máte strechu nad hlavou. Stabilná oceľová konštrukcia stanu je navrhnutá tak, že ju dokážete do troch minút postaviť. Žiadne montážne náradie nepotrebujete, jednoducho roztiahnete nožnicovú konštrukciu a máte prekrytý priestor s plochou 13,5 metra štvorcového. Pri dobrom kotvení stan odolá vetru do 30km/1hod – hranica, na ktorú upozorňuje meteorológ. Možností vy...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x4,5 metra – oceľový Bez bočných plachiet - ponuky obchodu

Párty stan 3x4,5m – oceľový, Zelená, Bez bočných plachiet viac ponúk
info v obchode 224,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x4,5 metra – oceľový Bez bočných plachiet

Viac priestoru, viac možností. 13,5 metrov štvorcových priestoru, kdekoľvek potrebujete. Rýchla montáž či demontáž. Stačia 3 minúty a máte strechu nad hlavou.

Stabilná oceľová konštrukcia stanu je navrhnutá tak, že ju dokážete do troch minút postaviť. Žiadne montážne náradie nepotrebujete, jednoducho roztiahnete nožnicovú konštrukciu a máte prekrytý priestor s plochou 13,5 metra štvorcového. Pri dobrom kotvení stan odolá vetru do 30km/1hod – hranica, na ktorú upozorňuje meteorológ.

Možností využitia je mnoho: predajný stánok pri predaji výrobkov, promo stan na výstavách, party stan pri záhradnom grilovaní s priateľmi, ochrana pred slnkom či dažďom na záhrade.

Ak používate stan na prezentáciách, využite možnosť jeho potlače! Stačí, keď nám pošlete príslušnú grafiku, a my to zvládneme. Ak budete viditeľnejší, zákazníci si Vás ľahšie nájdu a zapamätajú. Strecha stanu je, samozrejme, nepremokavá.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská