... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – oceľový 2 bočné plachty

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – oceľový 2 bočné plachty

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 224,00

Organizujete párty, predávate na trhoch alebo pracujete každý deň na inom mieste pod holým nebom? V tom prípade sa Vám strecha nad hlavou vždy zíde. Rýchlo-rozkladacie nožnicové stany s rozmermi 3 x 3 metre sú pre Vás ideálne riešenie. Pri prezentáciách, predaji výrobkov či práci pod holým nebom potrebujete svoj priestor a strechu nad hlavou. Rýchlo - rozkladací nožnicový stan v rozmere 3x3m zaberá malú plochu, a preto znižuje náklady na prenájom priestoru. Svoju úlohu splní aj ako záhradný sta...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – oceľový 2 bočné plachty - ponuky obchodu

Párty stan 3x3m – oceľový, Zelená, 2 bočné plachty viac ponúk
info v obchode 224,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – oceľový 2 bočné plachty

Organizujete párty, predávate na trhoch alebo pracujete každý deň na inom mieste pod holým nebom? V tom prípade sa Vám strecha nad hlavou vždy zíde. Rýchlo-rozkladacie nožnicové stany s rozmermi 3 x 3 metre sú pre Vás ideálne riešenie.

Pri prezentáciách, predaji výrobkov či práci pod holým nebom potrebujete svoj priestor a strechu nad hlavou. Rýchlo - rozkladací nožnicový stan v rozmere 3x3m zaberá malú plochu, a preto znižuje náklady na prenájom priestoru. Svoju úlohu splní aj ako záhradný stan počas grilovania.

Vďaka nožnicovej konštrukcii je párty stan prenosný, ľahko rozložiteľný a skladný. Nie je potrebné žiadne spájanie rúrok, ani iné montážne náradie. Oceľové prevedenie je pevné, stabilné a svojou cenou ide o výhodné riešenie dočasného zastrešenia. Strešná plachta je z nepremokavého polyesteru.

Vyhradená zóna na párty, záhradný altánok, prístrešok pre náradie, či úrodu to je len niekoľko z možností, ako môžete využiť možnosti rýchlo-rozkladacích nožnicových stanov.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská