... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – hliníkový 3 bočné plachty

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – hliníkový 3 bočné plachty

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 354,00

Rýchla montáž, demontáž, malá váha či estetický vzhľad. To sú základné výhody party stanu s rozmerom 3x3m s hliníkovou konštrukciou. Reprezentačný promo stánok. Aj takto by sa dal charakterizovať hliníkový party stan s rozmerom 3x3m z našej ponuky. Jeho prednosťou je tiež nízka váha, čo ocenia pri práci hlavne ženy. Hliníkový vzhľad pôsobí profesionálne aj u starších stanov, keďže hliník predsa nehrdzavie. Strecha stanu je nepremokavá a ochráni pred dažďom či slnkom. Promo stan je možné potlači...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – hliníkový 3 bočné plachty - ponuky obchodu

Párty stan 3x3m – hliníkový, Zelená, 3 bočné plachty viac ponúk
info v obchode 354,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3x3 m – hliníkový 3 bočné plachty

Rýchla montáž, demontáž, malá váha či estetický vzhľad. To sú základné výhody party stanu s rozmerom 3x3m s hliníkovou konštrukciou.

Reprezentačný promo stánok. Aj takto by sa dal charakterizovať hliníkový party stan s rozmerom 3x3m z našej ponuky. Jeho prednosťou je tiež nízka váha, čo ocenia pri práci hlavne ženy. Hliníkový vzhľad pôsobí profesionálne aj u starších stanov, keďže hliník predsa nehrdzavie. Strecha stanu je nepremokavá a ochráni pred dažďom či slnkom. Promo stan je možné potlačiť čím sa ešte viac zviditeľníte.

Montáž je jednoduchá vďaka nožnicovej konštrukcii stan rýchlo rozložíte či zložíte. Prevážať ho v aute nie je problém stačí, ak sklopíte sedadlá. Pri používaní nezabúdajte na kotvenie. Veterná odolnosť stanu je do 30km/1hod v nárazoch.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská