... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3 x 4,5 metra – hliníkový, 2 bočné plachty

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3 x 4,5 metra – hliníkový, 2 bočné plachty

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 429,00

Mobilita, skladnosť, nízka váha a estetický vzhľad. Toto sú hlavné výhody rýchlo - rozkladacích stanov s rozmerom 3x4,5 metra s hliníkovou konštrukciou. Rýchlo - rozkladací stan s rozmerom 3x4,5m je mobilný, rýchlo postaviteľný a pôsobí veľmi esteticky. Jeho výhodou je nízka váha, ktorú pri práci ocenia predovšetkým ženy. Strecha z nepremokavého polyesteru Vás ochráni pred dažďom či slnkom. Jednotlivé diely konštrukcie sú spájané skrutkami a v prípade poškodenia ich ľahko vymeníte. Náhradné die...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3 x 4,5 metra – hliníkový, 2 bočné plachty - ponuky obchodu

Párty stan 3x4,5m – hliníkový, Zelená, 2 bočné plachty viac ponúk
info v obchode 429,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 3 x 4,5 metra – hliníkový, 2 bočné plachty

Mobilita, skladnosť, nízka váha a estetický vzhľad. Toto sú hlavné výhody rýchlo - rozkladacích stanov s rozmerom 3x4,5 metra s hliníkovou konštrukciou.

Rýchlo - rozkladací stan s rozmerom 3x4,5m je mobilný, rýchlo postaviteľný a pôsobí veľmi esteticky. Jeho výhodou je nízka váha, ktorú pri práci ocenia predovšetkým ženy. Strecha z nepremokavého polyesteru Vás ochráni pred dažďom či slnkom. Jednotlivé diely konštrukcie sú spájané skrutkami a v prípade poškodenia ich ľahko vymeníte. Náhradné diely predávame aj samostatne.

Ak nám pošlete Vašu grafiku, stan potlačíme a môžete ho využívať ako reklamný stan na promo akciách. Tento stan je vhodný aj na záhradné party, keďže nezaberá veľa miesta. Stačí ak Váš záhradný stan postavíte, pripravíte sedenie, výzdobu či iné vylepšenie, a party sa môže začať - záhradný altánok je pripravený.

Aby všetko fungovalo tak, ako má, nezabudnite stan správne ukotviť. Jeho veterná odolnosť je do 30km/hod, na čo Vás upozorní meteorológ výstrahou.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská