... Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3m - oce─żov├Ż, 3 bo─Źn├ę plachty

Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3m - oce─żov├Ż, 3 bo─Źn├ę plachty

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 219,00

Rozkladac├ş p├írty stan 2x3m s no┼żnicovou oce─żovou kon┼ítrukciou. Z├íkladn├Ż set obsahuje kon┼ítrukciu + stre┼ín├║ plachtu. M├┤┼żete si zvoli┼ą po─Źet bo─Źn├Żch stien. R├Żchlo - rozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3 m zaber├í plochu len 6m┬▓. Ide├ílny pre v┼íetk├Żch t├Żch, ktor├ş platia n├íjom za 1m┬▓. Cenovo v├Żhodn├Ż, dostato─Źne priestrann├Ż. Pre mnohon├ísobn├ę vyu┼żitie - predajn├Ż st├ínok, promo-st├ínok na prezenta─Źn├ę akcie, kateringov├ę akcie. Svoje vyu┼żitie n├íjde aj v malej z├íhrade, ako pr├şstre┼íok na posedenie alebo uskladnenie n...

Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3m - oce─żov├Ż, 3 bo─Źn├ę plachty - ponuky obchodu

P├írty stan 2x3m - oce─żov├Ż, Zelen├í, 3 bo─Źn├ę plachty viac pon├║k
info v obchode 219,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom R├Żchlorozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3m - oce─żov├Ż, 3 bo─Źn├ę plachty

Rozkladac├ş p├írty stan 2x3m s no┼żnicovou oce─żovou kon┼ítrukciou. Z├íkladn├Ż set obsahuje kon┼ítrukciu + stre┼ín├║ plachtu. M├┤┼żete si zvoli┼ą po─Źet bo─Źn├Żch stien.

R├Żchlo - rozkladac├ş no┼żnicov├Ż stan 2x3 m zaber├í plochu len 6m┬▓. Ide├ílny pre v┼íetk├Żch t├Żch, ktor├ş platia n├íjom za 1m┬▓. Cenovo v├Żhodn├Ż, dostato─Źne priestrann├Ż. Pre mnohon├ísobn├ę vyu┼żitie - predajn├Ż st├ínok, promo-st├ínok na prezenta─Źn├ę akcie, kateringov├ę akcie. Svoje vyu┼żitie n├íjde aj v malej z├íhrade, ako pr├şstre┼íok na posedenie alebo uskladnenie n├íradia.

Pri dobrom kotven├ş v├ís spo─żahlivo ochr├íni pred p├íliacim slnkom aj vodou z nebies. Odolnos┼ą vo─Źi vetru je do 30km/1hod - meteorol├│g vyd├íva v├Żstrahu.

Pevn├í oce─żov├í kon┼ítrukcia zabezpe─Źuje stabilitu. Zlo┼żenie a rozlo┼żenie stanu trv├í len p├ír min├║t a je zvl├ídnute─żn├ę aj jednou osobou. Stre┼ín├í plachta je z nepremokav├ęho materi├ílu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Alt├íny a detsk├ę ihrisk├í