... Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x2 m – oceľový, 4 bočné plachty

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x2 m – oceľový, 4 bočné plachty

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 224,00

Rozkladací párty stan 2x2m s nožnicovou oceľovou konštrukciou. Základný set obsahuje konštrukciu + strešnú plachtu. Môžete si zvoliť počet bočných stien. Rýchla montáž/demontáž, nepremokavá strecha, pevná konštrukcia a jednoduchá manipulácia, to sú hlavné prednosti rýchlo - rozkladacích nožnicových stanov s veľkosťou 2×2 metre. Ak potrebujete priestor na odloženie materiálu, alebo chcete jednoducho vyčleniť menší priestor pre čokoľvek, tento stan sa vždy hodí. Promo stan s malým pôdorysom Vám ...

Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x2 m – oceľový, 4 bočné plachty - ponuky obchodu

Párty stan 2x2m – oceľový, Zelená, 4 bočné plachty viac ponúk
info v obchode 224,00 € Do e-shopu

Parametre produktu Expodom Rýchlorozkladací nožnicový stan 2x2 m – oceľový, 4 bočné plachty

Rozkladací párty stan 2x2m s nožnicovou oceľovou konštrukciou. Základný set obsahuje konštrukciu + strešnú plachtu. Môžete si zvoliť počet bočných stien.

Rýchla montáž/demontáž, nepremokavá strecha, pevná konštrukcia a jednoduchá manipulácia, to sú hlavné prednosti rýchlo - rozkladacích nožnicových stanov s veľkosťou 2×2 metre.

Ak potrebujete priestor na odloženie materiálu, alebo chcete jednoducho vyčleniť menší priestor pre čokoľvek, tento stan sa vždy hodí. Promo stan s malým pôdorysom Vám ušetrí náklady za prenájom priestoru. Malý rozmer = malá váha = ľahká manipulácia.

Pre svoje rozmery sa zmestí do každého auta. Pri dobrom kotvení vás spoľahlivo ochráni pred páliacim slnkom, aj vodou z nebies. Odolnosť voči vetru je do 30km/1hod - meteorológ vydáva výstrahu.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Altány a detské ihriská